9500-10000TL laptop önerisi

Yusuf Kerim

Hectopat
Yer
Adana
Daha fazla  
Meslek
Mekatronik Mühendisi
Bütçe: 9500₺-10000₺
Tercihen, MSI ASUS.
Şiddetle tavsiye edebilecek olan varsa Monster.
Soğutması çok iyi dayanıklı, diğer firmaların laptopları'da olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçe: 9500₺-10000₺
Tercihen, MSI ASUS.
Şiddetle tavsiye edebilecek olan varsa Monster.
Soğutması çok iyi dayanıklı, diğer firmaların laptopları'da olabilir.

MSI ASUS dışında Lenovo ve Acer var Monster zaten boş ver.

İtopya indirimi ile 8400'den almıştım 2020 sonuna doğru 1660 Ti Max-Q performansı veriyor işlemcinin eline su dökebilen yok zaten FreeSync Premium ciddi anlamda iş yapıyor @RX 5600M hocam önermişti Allah razı olsun bende size öneriyorum ASUS'un TUF serilerine bakmayın üstünde sucuk pişirirsiniz ROG'da bu bütçede biraz zor. Monster'ın üst modelleri iyi fakat alt mdellerinin yapısı hızlı bozuluyor Acer'ın Predator serisinde ısınma problemi var deniyordu ama net bir bilgim yok HP içinde aynısını diyorlar. Ve hocam ne olursa olsun işlemcinizi 8C-16t ya da 6C-12t alın ömrü çok uzun olur.

İtopya indirimi ile 8400'den almıştım 2020 sonuna doğru 1660 Ti Max-Q performansı veriyor işlemcinin eline su dökebilen yok zaten FreeSync Premium ciddi anlamda iş yapıyor @RX 5600M hocam önermişti Allah razı olsun bende size öneriyorum ASUS'un TUF serilerine bakmayın üstünde sucuk pişirirsiniz ROG'da bu bütçede biraz zor. Monster'ın üst modelleri iyi fakat alt mdellerinin yapısı hızlı bozuluyor Acer'ın Predator serisinde ısınma problemi var deniyordu ama net bir bilgim yok HP içinde aynısını diyorlar. Ve hocam ne olursa olsun işlemcinizi 8C-16t ya da 6C-12t alın ömrü çok uzun olur.

Kasasından pek memnun kalmayabilirsiniz ama donanım olarak harika bir bilgisayardır.

Yeni konular

Geri
Yukarı