9500 GT CS:GO'da düşük FPS sorunu

Diğer parçalar da düşük, PSU’nun sorun yaratacağını düşünmüyorum. Ayrıca overclock yapmayacaksa stok soğutucu ve iyi bir termal macun iş görecektir. E serisi Xeon ile X serisi Xeon arasında fiyat olarak çok fark yok. Almışken X serisi önerdim.
Kendim pc yükseltme zamanlarımda aynı hataları yaptığım için tecrübe ile söylüyorum x5460 120w tdp değeri olan bir işlemci e5450 80w stok fan yetmeyecektir soğutmaya ve 300 350w eski bir psu da çok beslemeyecektiro işlemciyi. Bende bu şekilde olduğu için söylüyorum yine de çok bilmişlik yapmak istemem.

Kendim pc yükseltme zamanlarımda aynı hataları yaptığım için tecrübe ile söylüyorum x5460 120w tdp değeri olan bir işlemci e5450 80w stok fan yetmeyecektir soğutmaya ve 300 350w eski bir psu da çok beslemeyecektiro işlemciyi. Bende bu şekilde olduğu için söylüyorum yine de çok bilmişlik yapmak istemem.
Estağfurullah ne çok bilmişliği. Tecrübe etmişsiniz ve bunu paylaşıyorsunuz. Ben sadece yan parçalara da bakıp yeteceğini söyledim.

Haklısınız. Tek çare bilgisayarı yükseltmem. Bu önerilerinizi deniyeceğim. Konu kilitlenebilir.
Bide 30 FPS alırken, çatışmada 10 FPSe kadar düşüş yaşıyorum.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı