9500 TL bandında Gaming laptop tavsiyesi

Anakartın kaç RAM slotlu olduğunu nereden öğrenebilirim hocam, belki yanına ek 16 daha takarım Dual Channel olursa daha tatlı olur gibi geldi sistem

FPS oyunlarında Dual Channel çok fazla performans arttırır,AAA oyunlarda pek etki etmez.

Anakartta boş slot var.

Anakartın kaç RAM slotlu olduğunu nereden öğrenebilirim hocam, belki yanına ek 16 daha takarım dual channel olursa daha tatlı olur gibi geldi sistem
Toplam 2 slot var birisi boş. Takacaksanız alınabilir. Ancak bütçe az daha esnerse en azından 6C/12T olan modeli de alınabilir. İleride satarken artı sağlar şu an o kadar fark yaratmasa da oyun performansında.

2060'lı sistemleri bir tek ben göremiyorum sanırım Link paylaşabilir misiniz ?
Azdan kastın 1800 TL mi? Ben 11.300'ün altına 2060'lı laptop bulamadım. En ucuz 3060'lı makine de Monster'ın, 13.000 TL.
RTX Takıntım olmadığı için 1660Ti'ya baktım. gpubenchmark sitesinde de %7 fark gözleniyordu çok ciddi bir rakam değil.
Link paylaşabilir misiniz?
Toplam 2 slot var birisi boş. Takacaksanız alınabilir. Ancak bütçe az daha esnerse en azından 6C/12T olan modeli de alınabilir. İleride satarken artı sağlar şu an o kadar fark yaratmasa da oyun performansında.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…