9500 TL bandında Gaming laptop tavsiyesi

Celal637536

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese iyi forumlar. Konu başlıkta da belirtildiği gibidir, 9000-9500 TL bandında Gaming laptop önerilerinize açığım.
Benim bulduğum üç adet laptop var bunlarla alakalı yorum yaparsanız da sevinirim, üçünden birini almayı planlıyorum çünkü. Zaman ayıran herkese teşekkürler.

PC 1:

PC 2:

PC 3:

Son düzenleyen: Moderatör:

İlk attığınız Acer Nitro TUF serisinin ısınma sorunu var.

Zannetmiyorum hocam soğutma konusunda fena değildir Acer.

Tuf serisinin ısınma sorunu var.
3'ü de kötü. Az daha koy RTX serisi al ( hatta 30 serisi olsun mümkünse. ).
Artan bütçenin parasını sen veriyorsun galiba.

Hocam bütçe artırın demişsiniz de rtx20 serileri piyasadan kaldırılmış 30 serisi de en düşük monster'da o da 12500 den başlıyor maalesef o kadar bütçem olsa onu alırım ancak yok :) Acer bana da mantıklı geliyor TUF'dan ben de çekiniyorum :)
3'ü de kötü. Az daha koy RTX serisi al ( hatta 30 serisi olsun mümkünse )

Hocam bütçe artırın demişsiniz de rtx20 serileri piyasadan kaldırılmış 30 serisi de en düşük monster'da o da 12500 den başlıyor maalesef o kadar bütçem olsa onu alırım ancak yok :) Acer bana da mantıklı geliyor TUF'dan ben de çekiniyorum :)
10300H ile 1660Ti darboğaz yapar mı hocam ?
Bu model de oldukça başarılı.

Hocam bütçe artırın demişsiniz de RTX20 serileri piyasadan kaldırılmış 30 serisi de en düşük Monster'da o da 12500'den başlıyor maalesef o kadar bütçem olsa onu alırım ancak yok :) Acer bana da mantıklı geliyor TUF'dan ben de çekiniyorum :)

TUF serisi kronik sorunlu Acer da da throtteling var. Acer modeli kullanıyor yardımcı olur.
@çokdüşünenbiri

Geri
Yukarı