9500 TL bandında Gaming laptop tavsiyesi

İnsanların bilgisayarı-ekran kartlarını ihtiyaç olarak görmedikleri, isimler ve yazılımlar-modeller yerine 4gb'lik,8gb'lik şeklinde takılar kullandıkları, teknolojik bilgi açısından biraz zayıf kaldıkları bir yer anlamında açabiliriz. Kimseyi eziklemek veya yüceltmek gibi bir amacımız yok evelallah herkes her şeyde iyi olacak diye bir şey yok.
Hocam o tipler her yerde var. Bence olan olmuş fiyat konusunda da kârdan zarar etmişsiniz. Ancak Doğu-Batı fark etmeksizin RTX 2070 SUPER ayarında bir kart alacak birisi ederini bilir zaten. Siz elden ve yaşadığınız il sınırında satmak istediniz muhtemelen ve o doğrultuda da bir sonuç aldınız.

Hocam koskoca ASUS bu, pişman etmez ancak hani bütçe zorlanabiliyorsa daha iyi alternatifler var diyor arkadaşlar öfkelenmenize gerek yok. Zaten 8800 ünüz varsa en iyi laptop elinizdeki. Güle güle kullanın. Sıcaklık da bu bütçede çok önemsenmemeli.(Bütçenizin sonu olduğu için söylüyorum yanlış anlaşılmasın hocam.)

Elinize sağlık hocam. Ancak bu taraflarda bir tık daha fazla diyelim. Amacımız tekrardan kimseyi eziklemek değil :)
Hocam o tipler her yerde var. Bence olan olmuş fiyat konusunda da kârdan zarar etmişsiniz. Ancak Doğu-Batı fark etmeksizin RTX 2070 SUPER ayarında bir kart alacak birisi ederini bilir zaten. Siz elden ve yaşadığınız il sınırında satmak istediniz muhtemelen ve o doğrultuda da bir sonuç aldınız.
Aynen öyle kardan zarar ettim ama kafam rahatladı. Aslında kar ettim de diyemeyiz pek ama zarar da etmedim. Bu piyasada çok alttan verdim ama kartımı görseydiniz anlardınız demek istediğimi.
Demek istediğim şey eğer RTX2070S'in en alt modelini alabilecek seviyedeyse ve o kartı almışsam alternatif soğutma yöntemlerine giderdim ve sıcaklığı(kartın soğutmasının gücünü yani) önemsememek zorunda kalırdım. Bütçem ona müsait çünkü. Daha iyisine müsait olsa zaten daha iyisini alırdım anlamında konuşuyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı