9500 TL bütçede GTX 1050 Ti sistem nasıldır?

Baytar555

Centipat
Daha fazla  

Arkadaşlar merhaba, bütçem 8000-9500 arası ve ben bu sistemi buldum ne düşünüyorsunuz?

Hemen almayı planlıyorum.

Çok daha iyisi bulunabilir hocam 1050 Ti yeni nesil oyunlarım minimum istediği ekran kartı hatta bazı AAA yapımlarda minimum bile değil. Başka bir sistem bakmanızı öneririm.

Arkadaşlar merhaba, bütçem 8000-9500 arası ve ben bu sistemi buldum ne düşünüyorsunuz?

8 GB RAM ekleyip alabilirsiniz. Ama bu bütçede Arc 750 ve GTX 1650 sistemler çıkıyor bazen çıkar mı bilmiyorum ama çıkarsa çok daha iyi performans alırsınız bence.

Bütçeyi 1K arttırırsanız RX 6600 sistemler bulunabiliyor.

Kesinlikle alınmaz. Bütçeni 11k yaparsan RX 6600 sistem bile bulunabilir. Ayrıca ikinci ele açıksan dahada iyi bir sistem toplanır.

Hocam öyle sistem bulamadım bulsam alırdım zaten tek bulabildiğim sistem bu.

Çok daha iyisi bulunabilir hocam 1050 Ti yeni nesil oyunlarım minimum istediği ekran kartı hatta bazı AAA yapımlarda minimum bile değil. Başka bir sistem bakmanızı öneririm.

Bulabilirseniz link atabilir misiniz hocam?

Alınmaz. En fazla 5-6K eder o sistem. Bütçeni 11K civarı yaparsan RX 6600 sistem bulunabilir. Bütçe artmazsa ikinci ele açık mısın?

Hocam yaşadığım şehirde ikinci el doğru düzgün sistem yok ikinci el sistemlerede güvenemiyorum nedense.

Hocam öyle sistem bulamadım bulsam alırdım zaten tek bulabildiğim sistem bu.

Bulabilirseniz link atabilir misiniz hocam?

Hocam yaşadığım şehirde ikinci el doğru düzgün sistem yok ikinci el sistemlerede güvenemiyorum nedense.
O zaman 1650S sistemlere kaldınız hocam. @Merdo34

Yeni konular

Geri
Yukarı