9500 TL dizüstü bilgisayar önerisi

Ahmet_N34

Hectopat
Yer
Andromeda Gökadası
Daha fazla  
Bütçem 9800 TL'ye kadar esneyebilir eğer iyi cihaz varsa. İleride RAM takabilirim ama SSD biraz zor o yüzden 512 GB SSD güzel olur. Bir de ekranı +120 Hz olursa daha akıcı oyun keyfi alabilirim. Genellikle oyun için kullanılacak ama iş, yazılım ve günlük kullanım konusunda beni üzmesin yeter. Önerileriniz bekliyorum.

Bütçem 9800 TL'ye kadar esneyebilir eğer iyi cihaz varsa. İleride RAM takabilirim ama SSD biraz zor o yüzden 512 GB SSD güzel olur. Bir de ekranı +120 Hz olursa daha akıcı oyun keyfi alabilirim. Genellikle oyun için kullanılacak ama iş, yazılım ve günlük kullanım konusunda beni üzmesin yeter. Önerileriniz bekliyorum.
Monster Uygundur (herhangibiri)

Link atarsanız sevinirim.

Attığım Monster'ı alacaksan elini çabuk tut 3 adet kalmış.

Attığım Monster'ı alacaksan elini çabuk tut 3 adet kalmış.

Bu arada bu Monster daha iyi ama bu attığımda senin attığında Clevo kasa ısınma sorunlu modeller o yüzden önermem:
Bu daha iyi olabilir mesela:

Yeni konular

Geri
Yukarı