9500 TL Gaming Laptop Önerisi

Arkadaşlar çok önemli şu anda notebook u alıcam rtx 15 inch msi , gtx1660ti 17. 3 inch msi , monster tulpar t7 19.3 mü?

RTX 2060'ın dengi değildir 1660ti,1070 vb. bir alt segment kartlar. Alabileceğiniz en iyi bilgisayarı önerdim zaten.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

RTX 2060'ın dengi değildir 1660ti,1070 vb. bir alt segment kartlar. Alabileceğiniz en iyi bilgisayarı önerdim zaten.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Önerdiğiniz bilgisayar monstermıdır ve son olarak monsterın klavyesi nasıl malzeme kalitesi.
Monster da ilerleyen zamanlarda dengesizlik ortaya çıkıyormu?

i7 9700K ve RTX 2060'a sahip Monster cihazi olan bir arkadasim var. Performans olarak cihaz cok iyi ama 1 hafta tasirsaniz bel fitigi olursunuz. Klavyesini kontrol ettim ortalama bir klavyeydi. Mekanik klavyelerin gerisinde ama 3-5k arasinda satilan ultrabooklarin da ilerisinde bir klavyeydi. 10 parmak yaziyorsaniz alismasi uzun surebilir cunku klavyeden feed back almasi zordu. Ekrani oldukca guzeldi. Sesi maalesef supurge gibiydi. Ayrica Lenovo L340 ile yaptigimiz bilgisayar acilma yarismasini 2 saniye fark ile Monster kazandi.
Laptoptan ziyade Mini ITX kasaya daha yakin bir cihazdi. Adaptoru 1Kg... Tabi performansa sozumuz yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı