9500 TL laptop tavsiyesi

Biraz erken attım üzgünüm, ek olarak bunlara bakmanızı öneririm ayrıca arkadaş yukarda Asus 1660Ti atmış ona da göz atın fakat bana depolama alanı gereksiz geldi o kadar depolama alanı yapacağına 16 GB RAM koysana kardeşim. 😫

Sizin yerinizde olsam Acer'i veya En üstte olan Lenovo'u almayı düşünürdüm indirime girmiş hem fiyatı gerçekten çok makul.

Son düzenleme:
Laptop'un özellikleri yerine linkini veya modelini atsaydınız keşke
2 sistem arasında kaldım bütçe: 8000-9500 TL.

1- R7 3750H GTX 1660 Ti 1TB HDD + 256 GB SSD.
15.6 inç.

2- i7 10750 GTX 1650 Ti 512 GB SSD 16.1 inç.

Mimarlık + oyun için kullanacağım.

Hangisinde daha iyi oyun oynarım? (CS, Valorant, FIFA, GTA) Ekran büyük olması ve işlemcisi yüzünden 2. sisteme gidiyor aklım ama 1. sistemdeki 1660 Ti beni çıkmaza sürüklüyor FPS testlerinde 2. sistem daha iyi gibi ama aklım karıştı. Bir de aranızda varsa HP kullanıcısı bekliyorum düşüncelerini.
R7 3750h hp 15 ec0020 nt i7 li olan hp 16 a0007nt

Biraz erken attım üzgünüm, ek olarak bunlara bakmanızı öneririm ayrıca arkadaş yukarıda ASUS 1660 Ti atmış ona da göz atın fakat bana depolama alanı gereksiz geldi o kadar depolama alanı yapacağına 16 GB RAM koysana kardeşim. 😫

Sizin yerinizde olsam Acer'i almayı düşünürdüm indirime girmiş hem fiyatı gerçekten çok makul.

Hocam uygun ama ekran 60 Hz. 16 GB RAM Dual mi Single mı olduğu öğrenilmeli. Sitedeki özellikler bazen doğru olmayabiliyor.

Hocam uygun ama ekran 60 Hz. 16 GB RAM Dual mi Single mı olduğu öğrenilmeli. Sitedeki özellikler bazen doğru olmayabiliyor.
O zaman hiç internetten alışveriş yapmayalım sitede olan özelliklere inanmayacaksak.

Edit: Adam niye kandırsın hepsiburada gibi bir sitede onaylı mağaza adam nasıl geliyorsa özelliklerine bakıp giriyor işte niye yanlış yazsın?

2 sistem arasında kaldım bütçe: 8000-9500 TL.

1- R7 3750H GTX 1660 Ti 1TB HDD + 256 GB SSD.
15.6 inç.

2- i7 10750 GTX 1650 Ti 512 GB SSD 16.1 inç.

Mimarlık + oyun için kullanacağım.

Hangisinde daha iyi oyun oynarım? (CS, Valorant, FIFA, GTA) Ekran büyük olması ve işlemcisi yüzünden 2. sisteme gidiyor aklım ama 1. sistemdeki 1660 Ti beni çıkmaza sürüklüyor FPS testlerinde 2. sistem daha iyi gibi ama aklım karıştı. Bir de aranızda varsa HP kullanıcısı bekliyorum düşüncelerini.
O paraya masaüstü alınır 😎
(Troll amaçlı)

Hocam internetten alışverişi tercih ediyorum hala. Demek istediğim o değildi.

34 kişi yorum yapmış illa 60HZ olduğunu belirtirdiler ki yazmışlar 144HZ diye neyi yalan olsun bunun? Eğer bunu istiyorsa aynı Laptop ben sahibim bizzat yorumdakiler gibi 8GB Ram olduğu için ek 8GB RAM istedim 16 GB RAM şeklinde bunu kullanıyorum 60HZ falan değil 144 HZ oynuyorum.

Her MSI kasası iyi olmuyor ama.

Biliyorumda o MSI'nin kasası iyi yolladıgın laptopuda onerecektim sen onermissin MSI ve ASUS piyasanın kıralları ama ben o laptopta kotu buldugum tek yan TUF olması ASUS'un en ust sekmenti degil bir ROG gücü yok. Acıkcası tufa guvenemiyorum ROG kadar?
Abracılar gelmedi.

Geri
Yukarı