9500 TL'ye Amazon'dan klavye önerisi

Bütçe
9500

SleepyQ

Hectopat
İyi günler değerli arkadaşlar. Amazon.com.tr'de fazlaca hediye kartı param var ve klavye almak istiyorum. Bildiğiniz üzere hediye kartları sadece satıcısı Amazon.com.tr olan ürünlerde geçerli. Bu yüzden sadece belli başlı ürünleri seçebiliyorum. Tavsiye edebileceğiniz bir ürün var mı? Veyahut aşağıda bıraktığım linklerden iyi bulduğunuz ve fiyat performans sorunsuz klavye öneriniz varsa söylerseniz sevinirim. Çok fazla spesifik bir şey aramıyorum sadece bilek desteği olursa iyi olur.

Razer BlackWidow V4 (Yeşil Anahtar)

SteelSeries Apex 9 Mini

SteelSeries Apex Pro TKL

Logitech G G915 LIGHTSPEED

Spigen ArcPlay

Logitech G PRO X TKL LIGHTSPEED

ASUS ROG STRIX FLARE NX RED

ASUS Rog Strix Scope Nx Red Wireless Deluxe

İyi günler değerli arkadaşlar. Amazon.com.tr'de fazlaca hediye kartı param var ve klavye almak istiyorum. Bildiğiniz üzere hediye kartları sadece satıcısı Amazon.com.tr olan ürünlerde geçerli. Bu yüzden sadece belli başlı ürünleri seçebiliyorum. Tavsiye edebileceğiniz bir ürün var mı? Veyahut aşağıda bıraktığım linklerden iyi bulduğunuz ve fiyat performans sorunsuz klavye öneriniz varsa söylerseniz sevinirim. Çok fazla spesifik bir şey aramıyorum sadece bilek desteği olursa iyi olur.

Razer BlackWidow V4 (Yeşil Anahtar)

SteelSeries Apex 9 Mini

SteelSeries Apex Pro TKL

Logitech G G915 LIGHTSPEED

Spigen ArcPlay

Logitech G PRO X TKL LIGHTSPEED

ASUS ROG STRIX FLARE NX RED

ASUS Rog Strix Scope Nx Red Wireless Deluxe
Bu fiyat bandında direkt customvari (?) klavyeler öneririm.
Akko, Epomaker tarzı markalara bakılabilir.

Attıklarınız içinde Apex Pro TKL Wireless alınabilir, gerisini önermem. Ama onun da fiyatı yakında indirime girer, klasik Amazon indirimleri gibi bence biraz daha bekleyin, ama beklemek istemezseniz de direk alın geçin.

Amazon.com.tr de satılıyor hocam.

Amazon.com.tr bu klavyenin Gateron Pro yellow switchlisi olsaydı tadından yenmezdi bence hocam.(ekleme: Zaten satılıyormuş)

Hocam sanırım kafanız karıştı. Satıcısı Amazon olmalı göndericisi olması yetmiyor. Maalesef bu klavyede geçerli değil kısaca :)

Attıklarınız içinde Apex Pro TKL Wireless alınabilir, gerisini önermem. Ama onun da fiyatı yakında indirime girer, klasik Amazon indirimleri gibi bence biraz daha bekleyin, ama beklemek istemezseniz de direk alın geçin.

Maalesef satıcısı Amazon değil :(

Amazon.com.tr de satılıyor hocam.

Amazon.com.tr bu klavyenin Gateron Pro yellow switchlisi olsaydı tadından yenmezdi bence hocam.(ekleme: Zaten satılıyormuş)

Amazon'un kendisi diyorum, Amazon.com.tr satıcısı olarak Custom klavye satılmıyor. Konu sahibi de zaten ondan söylemiş Amazon'un kendi sattığı diye. Hediye kartlarını kullanamaz o klavyelerde.

Yeni konular

Geri
Yukarı