9500GT ekran kartını taktıktan sonra donmalar olmaya başladı

Tentex

Picopat
Daha fazla  
Herkese iyi bayramlar öncelikle;

9500GT'yi aldım oyunlarda çok büyük FPS artışı örneğin. Zula'da 30FPS'den 120 FPS'e çıktım fakat donmalar gördüm. Bunun sebebinin driveri olduğunu düşünüyorum fakat GeForce Experience vardı. Onu sildim şimdi driveri silip yükleyesim gelmiyor.

Herkese iyi bayramlar öncelikle;

9500GT'yi aldım oyunlarda çok büyük FPS artışı örneğin. Zula'da 30FPS'den 120 FPS'e çıktım fakat donmalar gördüm. Bunun sebebinin driveri olduğunu düşünüyorum fakat GeForce Experience vardı. Onu sildim şimdi driveri silip yükleyesim gelmiyor.
Isınma olabilir, RAM'ler yetersiz olabilir.

Hocam zaten WHQL, DDU nedir?

Ayrıca 4 GB RAM Online oyunlar icin yetersiz, drop sebebi büyük ihtimalle RAM de olabilir.

Ayrıca 4 GB RAM Online oyunlar icin yetersiz, drop sebebi büyük ihtimalle RAM de olabilir.
Ama OnBoard Ekran kartımda 30 fps donmadan oynuyordum? zaten ram alacağım düşünüyorum Şimdi birde 500TL GTS450 alacağım

Hocam Yeniden başlat dedikten sonra Ekran gelir değilmi şimdi ekran kartından olmayalım

Tamam hocam uygulayayım o zaman olmazsa geri dönüş sağlarım.

@GFYT hocam GTA San Andreas az düzeldi gibi ama Zula devam ediyor.

Zula gibi Online tabanlı oyunlar islemciye ve RAM'e baglı, ekran kartına oranla. RAM'in 4 GB ve bu oyunlar icin yetersiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı