950M sistem Dying Light'ı orta ayarlarda açar mı?

MustafaBey05

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Gtx 950m i7 7500U 12gb ram 250 gb ssd
Meslek
Öğrenci
RAM
12 gb
SSD veya HDD modeli
250 gb ssd
Ekran kartı
NVIDİA GeForce GTX 950M , İntel(r) hd graphics 620
İşlemci
i7 7500U
Sorum bu. Daha önce denedim ama hem eski sürümdü hem korsan olduğu için Online giremyiordum. İndirim zamanında kaçırdım. 60 TL'ye alacağım için son bir kez sormak istedim. Ozellikle Online'da orta ayarlarda açar mı?

Sorum bu. Daha önce denedim ama hem eski sürümdü hem korsan olduğu için Online giremyiordum. İndirim zamanında kaçırdım. 60 TL'ye alacağım için son bir kez sormak istedim. Ozellikle Online'da orta ayarlarda açar mı?

Hight ta 50FPS verir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hight ta 50FPS verir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu başka oyun değil mi?

Biraz kasabilir gibi duruyor.

İşlemciden sıkıntı çıkıyor yanlış anlamadıysam ekran kartı ve RAM yetiyor gözüküyor Steam'de.

Akıcı oynayamazsin.

Hangi parça yetersiz geldi söyler misin? Bu arada geç yazdım özür dilerim yazım yanlışından bir şey yazamadım.

İşlemciden sıkıntı çıkıyor yanlış anlamadıysam ekran kartı ve RAM yetiyor gözüküyor Steam'de.

Hangi parça yetersiz geldi söyler misin? Bu arada geç yazdım özür dilerim yazım yanlışından bir şey yazamadım.

Pardon dostum yanlış oyun atmısım. Neredeyse aynı olacaktır.

Geri
Yukarı