950M sistemde FIFA 22 kasıyor

İşletim sistemi
Windows 10

MelihTR

Hectopat
RAM
8
Ekran kartı
950M
İşlemci
İ7 6700
FIFA 22 Kasım'ya da aralıktan beri oynuyorum hiçbir kasma problemi yoktu fakat bugün oyuna girdim kasıyor bayağı bir ayarlara gireyim sıfırlanmış hepsi. Ultra düşürdüm çözünürlük falan hepsini farklı farklı denedim olmadı. Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
FIFA 22 Kasım'ya da aralıktan beri oynuyorum hiçbir kasma problemi yoktu fakat bugün oyuna girdim kasıyor bayağı bir ayarlara gireyim sıfırlanmış hepsi. Ultra düşürdüm çözünürlük falan hepsini farklı farklı denedim olmadı. Ne yapmalıyım?
Ekran kartı driverınızı güncelleyin.Varsa geforce experince dan oyunu optime etmeyi deneyin.

oyununuz nvidia ile başlamıyor olabilir. seçimi otomatik olarak windows'tan alıp tercihen nvidia olarak değiştirebilirsiniz.

İS: 64 bit Windows 10İşlemci (AMD): FX 8150 @3.6 GHz veya eş değeriİşlemci (Intel): Core i5-3550 @3.40 GHz veya eş değeriBellek: 8 GBEkran kartı (AMD): Radeon R9 270x veya eş değeriEkran kartı (NVIDIA): GeForce GTX 670 veya eş değeriÇevrimiçi Bağlantı Gereksinimleri: Geniş Bantlı BağlantıSabit disk alanı: 50 GB

Sisteminiz Önerilen sistem gereksinimlerini karşılıyor, oyunda sıkıntı olmalı.

Geri
Yukarı