FIFA 22 kasıyor

Oyunda saçma bir şekilde eğer FPS monitör tazeleme hızından fazla olursa kasma oluyor. Monitör tazeleme hızına FPS sabitleyerek dene çözüm olabilir.

4k destekleyen monitörde bile 4k oynamaya çalışırsan kasıyor saçma bir şekilde. FPS sabitleme yapman gerekli.

Oyunda saçma bir şekilde eğer FPS monitör tazeleme hızından fazla olursa kasma oluyor. Monitör tazeleme hızına FPS sabitleyerek dene çözüm olabilir.
Alakası yok ben 165 Hz monitörde 300 FPS almama rağmen kasma hissi oluşmuyor. AMD kart kullanıyorsan ve FreeSync açıksa yapabiliyor onu.

4k destekleyen monitörde bile 4k oynamaya çalışırsan kasıyor saçma bir şekilde. FPS sabitleme yapman gerekli.

4K oynadığını nerden çıkardın ki? Ayrıca 4K destekli monitör ayrı oyunu 4K oynayabilmek ayrı şey. Ekran kartının gücü yetmiyorsa 4K monitörün olması bir anlam ifade etmez.

Bu yazdıklarınızı da konunun neresinden çıkardınız anlamadim valla:)

Konu da arkadaş yardımcı oldum geçmiş serilerde de çok fazla oldu, deneyebilirsin bunu da.

sistem tahmin.png

:/:/:/:/

Alakası yok ben 165 Hz monitörde 300 FPS almama rağmen kasma hissi oluşmuyor. AMD kart kullanıyorsan ve FreeSync açıksa yapabiliyor onu.

4K oynadığını nerden çıkardın ki? Ayrıca 4K destekli monitör ayrı oyunu 4K oynayabilmek ayrı şey. Ekran kartının gücü yetmiyorsa 4K monitörün olması bir anlam ifade etmez.

Bu yazdıklarınızı da konunun neresinden çıkardınız anlamadim valla:)
Varsayım yaptım ben. Öyle denemiştim ve herkesin sorun yaşadığını gördüm bu yüzden belki arkadaş da aynı sorunu alıyor olabilir mantığıyla cevap verdim ☺️

Kardeşim sizin beyniniz nasıl çalışıyor ea playden oynarken kasmıyor steamden oynarken kasıyor diyorum sistem özellikleri diyorsunuz ea Play'de farkli sistemden steamden farklı sistemden mi oynuyorum ben
Madem çok biliyorsun konu açma kendi kendine çöz. Senin beynin nasıl çalışıyorsa bırak öyle çalışmaya devam etsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı