950M sistemde FIFA 23 kaç FPS verir?

MelihTR

Hectopat

Sistem gereksinimleri​

• minimum:
    • işletim sistemi: Windows 10 64-bit
    • işlemci: Intel Core i5 6600K or AMD Ryzen 5 1600.
    • bellek: 8 GB RAM.
    • ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti or AMD Radeon RX 570.
    • DirectX: sürüm 12.
    • ağ: genişbant internet bağlantısı.
    • depolama: 100 GB kullanılabilir alan.
  • önerilen:
    • işlemci: Intel Core i7 6700 or AMD Ryzen 7 2700X.
    • bellek: 12 GB RAM.
    • ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 1660 or AMD Radeon RX 5600 XT.

950M i7 6700 8 GB RAM FIFA 22 düşük ve orta ayarlarda kasmıyordu 120 FPS falandı galiba.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar, acaba Fifa23 alıp oynayabildiniz mi? Ben de sizin söylediğiniz donanımlar ile Fifa22 oynuyordum. Fifa23 aldım fakat şu anda ilk ekranda takılıp kalıyor. GTX 950M grafik kartı olarak minimum gereksinimlerin altında kaldı. Acaba donanımsal bir karşılamama durumu mu var yoksa yazılımsak bir uyuşmazlık mı var diye merak ettim. @MelihTR Şimdiden teşekkür ederim.

Sistem gereksinimleri​

• minimum:
    • işlemci: Intel Core i5 6600K or AMD Ryzen 5 1600.
    • bellek: 8 GB RAM.
    • ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti or AMD Radeon RX 570.
  • önerilen:
    • işlemci: Intel Core i7 6700 or AMD Ryzen 7 2700X.
    • bellek: 12 GB RAM.
    • ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 1660 or AMD Radeon RX 5600 XT.

950M i7 6700 8 GB RAM FIFA 22 düşük ve orta ayarlarda kasmıyordu 120 FPS falandı galiba.
ram eklemeniz iyi olacaktır. Ram oyun içi drop yemenizi önler ve az da olsa fps arttırır.

Selamlar, acaba Fifa23 alıp oynayabildiniz mi? Ben de sizin söylediğiniz donanımlar ile Fifa22 oynuyordum. Fifa23 aldım fakat şu anda ilk ekranda takılıp kalıyor. GTX 950M grafik kartı olarak minimum gereksinimlerin altında kaldı. Acaba donanımsal bir karşılamama durumu mu var yoksa yazılımsak bir uyuşmazlık mı var diye merak ettim. @MelihTR Şimdiden teşekkür ederim.
ram eklemeniz iyi olacaktır. Ram oyun içi drop yemenizi önler ve az da olsa fps arttırır.
Oyuna giremiyorum. Girsem bile çok kasıcaktır oyun optimizasyon aşırı kötü 3060 ti ekranda bile fps drobu oluyor.

Ben de de aynı sistem var, erken erişimim olmasına rağmen ne yaptıysam olmadı PC değiştireceğim galiba.

Çözebildiniz mi acaba bende de oldu sorun ekran kartı kaynaklı mı?

Geri
Yukarı