Steam 96 oyunlu hesabı kaç TL'ye satılır?

Arkadaşlar bütün probleminiz söylüyorum oyunlar acayip pahalı ekonomi çok kötü o yüzden hesaplarınız çok değerli gibi gelebilir aslında ama hepimizin hesabı normalde bu kadar göstermemeli:D

Hesabım eğer Prime olsaydı 300 ila 400 TL zorlarsak değer biçebiliriz.

Hesabım zamsız fiyatlar ile 21bin lira zamlı hali 40 dostum gel teker teker hesaplayalim hesaplar kolay geri alınabiliyor diye fiyati düşmez ona bakarsan araba aldığında yarın çalınabilir ya da aldığın telefonu bir hırsız çalabilir değil mi herkes dolandırıcı değil ha güven probleminiz varsa site aracılığı ile alırsınız ama kalkıpta hesap kolay geri alınıyor diye 100 liralık oyun 1 lira olmuyor kaldı ki benim gibi yüksek fiyatlara sahip hesaplar için bunu demeniz aşırı saçma 10-15k oyunlara harcayacak param varsa niye milleti dolandırayım ha diyelim öyle hesap satmakla niye uğraşayım belli ki ihtiyacım var satıyorum dolandırıcı olsam zaten sattığım hesabın parasından daha çok kazanırdım.

Merhaba arkadaşlar, ben Steam hesabımı 2 ile 3 ay sonra satmayı planlıyorum. Sebebini sormayın, özel, neyse fakat SteamDB bana 8K gibi bir fiyat söylüyor. Forumlarda SteamDB'nin biçtiği fiyatların baştan sağma oluğu yazıyor. Sizce Steam hesabım ne kadar eder? Bu konularda bilgisizim de.

Steam Link:https://steamcommunity.com/profiles/76561199039130553/

Hesabın 900 ila 1100 arasına satabilirsin Steam bd TR de biraz batırıyor.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı