Steam 96 oyunlu hesabı kaç TL'ye satılır?

1683572827693.png

Mükemmel :)

Fresh women var 1000 lira eder.
Cs premiumda var hocam onuda hesaba katalım

Hocam pp nereden buldunuz? Pp niz güzelmiş bende kullanmak istiyorum.

Bide hocam zurna dürüm teklif eden bile oldu

Cs prime varsa 150 tl civarı.
Var hocamdan 150 az digilmi

Ya dostum madem insanların söylediği sayılara inanmayacak ve kendi bildiğinde direteceksin neden konu açıp başkalarına soruyorsun? Sen bilsen millete sormazdın zaten, daha iyi biliyormuş gibi insanların söylediği sayıları eleştirme.

Ha iki ay sonra satacağım dediğin hesaba CS:GO Prime almak için para biriktirmene de bir anlam veremedim, hesabı gerçekten satma niyetin yok da elindeki malla hava atmaya çalışıyorsun gibi bir izlenim bıraktın bende.

Hocam hesapta frashwoman var frashwoman olan hesapla neden hava atmaya çalışayım? Ayrıca CS premium için para biriktirme sebebimde şu insanlar CS premium var mı diye soruyor demek ki hesapta CS premium olmayınca insanlar almıyor.

Ya dostum madem insanların söylediği sayılara inanmayacak ve kendi bildiğinde direteceksin neden konu açıp başkalarına soruyorsun? Sen bilsen millete sormazdın zaten, daha iyi biliyormuş gibi insanların söylediği sayıları eleştirme.

Ha iki ay sonra satacağım dediğin hesaba CSGO Prime almak için para biriktirmene de bir anlam veremedim, hesabı gerçekten satma niyetin yok da elindeki malla hava atmaya çalışıyorsun gibi bir izlenim bıraktın bende.
Onuda geçtim hocam haribo altın ayıcık ile takas olurmu diye soran oldu steam profilimdeki yorumlara bakarsanız neden insanların fiyatlarını eleştirdiğimi anlarsınız

Son düzenleme:
Cs premiumda var hocam onuda hesaba katalım

Hocam pp nereden buldunuz? Pp niz güzelmiş bende kullanmak istiyorum.

Bide hocam zurna dürüm teklif eden bile oldu

Var hocamdan 150 az digilmi

Hocam hesapta frashwoman var frashwoman olan hesapla neden hava atmaya çalışayım? Ayrıca CS premium için para biriktirme sebebimde şu insanlar CS premium var mı diye soruyor demek ki hesapta CS premium olmayınca insanlar almıyor.

Onuda geçtim hocam haribo altın ayıcık ile takas olurmu diye soran oldu steam profilimdeki yorumlara bakarsanız neden insanların fiyatlarını eleştirdiğimi anlarsınız
CS Premium'u ikinci el alacak bir adam neden alır? Daha ucuza getirmek için alır. Yani sen satacağın hesaba CS Premium alırsan her türlü zarara geçersin.

Merhaba arkadaşlar, ben Steam hesabımı 2 ile 3 ay sonra satmayı planlıyorum. Sebebini sormayın, özel, neyse fakat SteamDB bana 8K gibi bir fiyat söylüyor. Forumlarda SteamDB'nin biçtiği fiyatların baştan sağma oluğu yazıyor. Sizce Steam hesabım ne kadar eder? Bu konularda bilgisizim de.

Steam Link:https://steamcommunity.com/profiles/76561199039130553/
Oyunların yarısı Japon konulu animasyon filmleri temasında olması dışında hesapta pek bişey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı