9600K için 240mm sıvı soğutma önerisi

Caner_ince

Decapat
PC toplama aşamasındayım. i5-9600K işlemci için 240mm sıvı soğutma almayı düşünüyorum ama pek bilgim yok. Bütçe en fazla 600 TL civarında bu iki ürün hakkında düşünceniz nedir, tavsiye eder misiniz?

En fazla bu fiyatlarda farklı tavsiyeleriniz olursa da bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
PC toplama aşamasındayım. i5-9600K işlemci için 240mm sıvı soğutma almayı düşünüyorum ama pek bilgim yok. Bütçe en fazla 600 TL civarında bu iki ürün hakkında düşünceniz nedir, tavsiye eder misiniz?

En fazla bu fiyatlarda farklı tavsiyeleriniz olursa da bekliyorum, şimdiden teşekkürler.
İllaki sıvı soğutmamı olması lazım ?

EVGA'nın modelleri sadece nanokatalog'da mı var Türkiye'de? O siteden pek alışveriş yapmak istemiyorum 1-2 ay bekletiyorlarmış tedarik ediyorlarmış öyle duydum da hep.
Evet, sadece nanokatalog'da var ve evet, bir müddet bekletiyorlar :( Ama o paraya o performans... Bence 1 ay da olsa beklemeye değer.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı