9600K için 240mm sıvı soğutma önerisi

Linkteki Cooler Master olan ürünü kullanıyorum gayet memnunum.
Hangi işlemci ile kullanıyosunuz ısı değerleriniz nedir ve sessizlik konusunda nasıl
İllaki sıvı soğutmamı olması lazım ?
İlla sıvı demiyorum ama merakımda var ondan tercihimi o şekilde seçeyim diye düşünmüştüm 240mm bu soğutuculardan daha iyi performans verebilecek hava soğutmada olabilir tercihim

Son düzenleme:
Hangi işlemci ile kullanıyosunuz ısı değerleriniz nedir ve sessizlik konusunda nasıl

İlla sıvı demiyorum ama merakımda var ondan tercihimi o şekilde seçeyim diye düşünmüştüm 240mm bu soğutuculardan daha iyi performans verebilecek hava soğutmada olabilir tercihim
Ryzen 3 1300x 4.0 ghz ile kullanmaktayım. Stock ile 80'lere yakın sıcaklıklar görüyordum. Sıvı'dan sonra %35 fan hızı ve %50 pompa hızında olmasına rahmen 40 45 dereceler arasında değerleri anca görüyorum şuanda.

Piyasanin en iyisi

Görüntü olarak evet. 2 katı fiyatı ve 4 derece daha kötü performansıyla yorumunuzu çok komik buldum. Bilgi sahibi olmadığınız konularda boş keseden sallayıp yanlış yönlendirmede bulunmamanızı tavsiye ederim. Gülünç duruma düşüyorsunuz..

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı