Çözüldü 970 EVO M.2 SSD Hızı Düştü

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

serran

Picopat
Daha fazla  
Bundan 6 ay önce 0'dan bilgisayar toplamıştım, ilk haftalardan sonra Samsung 500 GB 970 EVO M.2 SSD testi yaptım ve sonuç;

123123.png

Aradan 6 ay geçti bugünde test yapmak istedim ve sonuçlar aşağıdaki gibi;

a2.PNG

Garantiye yollanacak bir durum var mı? 3. kısım bayağı düşmüş. Yardımcı olur musunuz? Bilgisayarımda sadece 1 oyun yüklü. Boş şeyler yüklü değil, hatta bomboş hala.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Garantiye yollanmalık bir durum yok, hızlar gayet iyi. Hız testini CrystalDiskMark'ın farklı bir sürümünde yaptığınız için sonuçlar ve ölçüm değişmiş. Q32T1 ve Q32T16'nın okuma yazma yaptığı büyüklükler farklı.

Hız testini CrystalDiskMark 7.0.0 sürümünde tekrarlayın.
Garantiye yollanmalık bir durum yok, hızlar gayet iyi. Hız testini CrystalDiskMark'ın farklı bir sürümünde yaptığınız için sonuçlar ve ölçüm değişmiş. Q32T1 ve Q32T16'nın okuma yazma yaptığı büyüklükler farklı.

Çözüm

fasfasf.PNG

Şu şekilde çıktı ustam.

Geri
Yukarı