970 EVO Plus çok ısınıyor

Bunu tek yasayanin ben olmadigini gordum. Iade etmeyi dusunuyorum. Samsung SSD veya HDD lerden uzak durmayi dusunuyorum.
Diğer NVMe SSD'lere göre fazla ısındığı bir gerçek. Zaten kimse aksini söylemiyor fakat 970 EVO kullanan herkes bende dahil ortalama senin aldığın sıcaklıkları alıyoruz. 70 derecenin altında olduğun sürece güvendesin. Bu sıcaklıklar 970 EVO için normal değerler. Hala FPS kaybının SSD'den kaynaklandığını düşünüyorsan içini rahatlamak için tabi ki de iade edebilirsin.

Diğer NVMe SSD'lere göre fazla ısındığı bir gerçek. Zaten kimse aksini söylemiyor fakat 970 EVO kullanan herkes bende dahil ortalama senin aldığın sıcaklıkları alıyoruz. 70 derecenin altında olduğun sürece güvendesin. Bu sıcaklıklar 970 EVO için normal değerler. Hala FPS kaybının SSD'den kaynaklandığını düşünüyorsan içini rahatlamak için tabi ki de iade edebilirsin.
🤔😟
Bi sans daha verip taktim. Hicbir sey yapmama ragmen "too high" yazisini aldim.
🤔😟

Bi sans daha verip taktim. Hicbir sey yapmama ragmen "too high" yazisini aldim.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    147,7 KB · Görüntüleme: 68
Son düzenleme:
Daha soğuk çalışan bir NVMe SSD'ye geçebilirsin fakat dediğim gibi bu sıcaklık değerleri 970 için normal. Üç senedir yükte 60-65c, boşta 45-50c sıcaklıklarda kullandım. Sağlık ve performans değerleri ise hala iyi. FPS kaybının SSD'den kaynaklandığına emin misiniz? Oyunları SSD yerine HDD'de oynadığınızda ne gibi farklılıklar oluyor? SSD'yi laptoptan sökünce FPS düşmeleri kayboluyor mu? Yoksa sadece Magician programında ki sıcaklık uyarısına mı takıldınız? 🙃

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı