Samsung 970 Evo Plus çok ısınıyor

Aktif kullanacağım SSD'yi o yüzden sormak istedim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
860 Pro testi. 1 yıl boyunca nefessiz(7x24 yük altında ) kullanarak öldürüyorlar. Bu video 3 videodan oluşan bir serinin 2. videosu istersen 1. ve 3. de izleyebilirsin. Kolay kolay ölmez. Ben hiç kapatmadan 2 ay boyunca kesintisiz yük altında kullanmazsın diye söylemiştim ama kullansan bile bir şey olmaz gibi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
860 Pro testi. 1 yıl boyunca nefessiz(7x24 yük altında ) kullanarak öldürüyorlar. Bu video 3 tane oluşan bir serinin 2. videosu istersen 1. ve 3. de izleyebilirsin. Kolay kolay ölmez. Ben hiç kapatmadan 2 ay boyunca kesintisiz yük altında kullanmazsın diye söylemiştim ama kullansan bile bir şey olmaz gibi.

SSD'ye güvenim tam fakat değerler korkutuyor umarım sorun çıkmaz.

Hocam gece 1'e kadar çalıştım anca test edebildim şimdi. SSD'yi 3 programla da test ettim 54 dereceyi geçmedi. 10400F stok fan kullanıyorum işlemciyi de test ettim o 77 dereceleri gördü o üzdü beni. Ama sizin SSD'yi isterseniz bir garantiye gönderin.

Açtığım başlıkta problemi buldum ama çözümü bulamadım malesef. Ssd Drive 0 olursa ısınma yok. Ama drive 1 drive 2 olursa ısınıyor

Yeni konular

Geri
Yukarı