970 EVO Plus hız değerleri normal mi?

Zombeyi

Hectopat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
Samunsg 970 Evo Plus
Anakart
B450M S2H
970 EVO Plus aldım hız değerleri normal mi ve sıfır mı?
Kutusunu ilk ben açtım, fakat sıfır olup olmadığını anlamadım.
Okuma yazma değerleri normal mi?
CrystalDiskMark 6 ile test yaptım Lifetime writes 141 GB oldu:=)

wsd.png

Screenshot_3s.png

1643331631093.png

Son düzenleme:
Gayet güzel 4kQ1 düşük biraz sadece bende de aynı ssd var 2. Olarak. 80 MB civarı alıyorum işlemci kaynaklı olabilir 3700x ryzen master üzerinden 4.200 mhz oc li

Gayet güzel 4kQ1 düşük biraz sadece bende de aynı ssd var 2. Olarak. 80 MB civarı alıyorum işlemci kaynaklı olabilir 3700x ryzen master üzerinden 4.200 mhz oc li
Peki sizce sıfır mı? bir şekilde SSD yazılan veri silinmiş olabilir mi? çünkü aldığımda bilgisayara takılmış olduğunu fark ettim bakır kısımları soyulmuş gibi.

Samsung kutusunda kapalı bir şekilde gelmedimi etiket kısmı sağlam bir şekilde.Kapasitesinin yazdığı siyah bir etiket kısmı oluyordu.

Peki sizce sıfır mı? bir şekilde SSD yazılan veri silinmiş olabilir mi? çünkü aldığımda bilgisayara takılmış olduğunu fark ettim bakır kısımları soyulmuş gibi.
Onu ssd görmeden bişey diyemem nereden aldığına da bağlı bir durum tabi ki sıfırlanabilir ama net konuşmak yanlış olur emin olmak lazım

Hocam SSD çok sıcak çalışıyor boşta bile 42 - 43 derece sizde de öylemi maks kaç oluyor?

Hocam ürünü internetten mi yoksa şahıstan mı aldınız. Kişi belki biraz kullanmış olabilir diye düşündüm.
Şahıstan aldım fakat güvenlik bantlarını ilk ben açtım siyah.

Hocam SSD çok sıcak çalışıyor boşta bile 42 - 43 derece sizde de öylemi maks kaç oluyor?

Şahıstan aldım fakat güvenlik bantlarını ilk ben açtım siyah.
Hocam kırılmayın ama benzer bir olayı arkadaşta da yaşamıştık. Bu dolandırıcı herifler orjinal bandı çıkarırlar sonra biryerden temin edip fabrikasyon gibi yapıştırırlar ayırt edemezsiniz valla. Dolandırıcılık konusunda maalesef çok yaratıcı bir milletimiz var(umarım dava açmazlar bana :) ) Tabi ki kesin dolandırıcılık var demiyorum ama belli olmaz bu da bir ihtimal.

Geri
Yukarı