970 Evo Plus1TB vs MP510 960GB

Rastgele okuma yazma hızlarında (iops) değerlerinde corsairin 20k lık bir üstünlüğü var. TBW değeride corsairin daha iyi.Samsung sıralı okuma ve yazmada biraz daha üstün.Samsung v-nand 3bit yonga kullanıyor corsair 3d tlc nand. Objektif olamıyorum ssd konusunda samsungcuyum 😅

Valla ben full sistem Corsair kullanıyorum . SSD sonuçta icue ya bağlı değil . Onu da Samsung alicam o zaman .
İkiside ev kullanıcıları için üst kalite ürünler. Samsung 5 yıl garanti veriyor. Corsairi bilmiyorum 2 sanırım. Kullanıcısı daha fazla olduğu için herhangi bir sorunda forumlardan yardım alma olanağınız da daha fazla. Servis olarak samsung daha kalitelidir. Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

İkiside ev kullanıcıları için üst kalite ürünler. Samsung 5 yıl garanti veriyor. Corsairi bilmiyorum 2 sanırım. Kullanıcısı daha fazla olduğu için herhangi bir sorunda forumlardan yardım alma olanağınız da daha fazla. Servis olarak samsung daha kalitelidir. Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.
Zaten Samsung be Sony olmasa hiçbir firma gelip güvenip Türkiye'ye garanti açmaz 😂

İnsanların herhangi bir teknik veriye dayandırmaksızın tamamen kullanıcı deneyimine istinaden verdikleri cevaplar da bir çıkarım yapmasını bilene kıymetlidir. Küstahça insanların yorumlarına bomboş derseniz, neden Samsung veya neden Corsair sorusuna daha detaylı cevap verme hevesi olan insanlar varsa bile onları da soğutup bomboş cevaplar alırsınız.

O zaman bal gibi de banınızı yersiniz oturursunuz. Belki nasıl konuşacağınızı düşünmeye vaktiniz olur.
Ne varmış konuşmamda :D?
İnsanların herhangi bir teknik veriye dayandırmaksızın tamamen kullanıcı deneyimine istinaden verdikleri cevaplar da bir çıkarım yapmasını bilene kıymetlidir. Küstahça insanların yorumlarına bomboş derseniz, neden Samsung veya neden Corsair sorusuna daha detaylı cevap verme hevesi olan insanlar varsa bile onları da soğutup bomboş cevaplar alırsınız.
Kullanıcı deneyimine dayanarak bir yorum yaptıklarını nerden biliyosunuz?
o
Onların bomboş verdiği cevaplardan dolayı ben soğuduğum için böyle bir tavırla karşılaşıyorlar azcık mantıl yürütebilseniz keşke.

Yeni konular

Geri
Yukarı