970 SLI Yapılır mı?

SLI olarak kullanın yeni seriden sonra değiştirmeyi düşünürsünüz.

SLI köprüsü anakart kutusundan çıkmadı mı? Ben çıkıyor diye biliyorum ama.

Dikkat etmem gereken bir şey var mıdır? Stock soğutucu kullanıyorum, fazladan ısınma gibi bir şey olur mu? Yapmam gereken bir ayar vb şeyler?
İşlemci ile alakalı yapmanız gereken bir şey yok fakat iki ekran kartı birden çalışacağı için kasanın içi ve ekran kartları biraz daha ısınır. Bunun dışında güç kaynağınızdan gelen kabloların yeterli olduğuna dikkat edin. Genelde güç kaynakları tek ekran kartını besleyecek kablolar ile gelir. Eğer sadece bir tane 12 pin kablosu varsa Molex'lerden birini dönüştürmeniz gerekebilir.

İşlemci ile alakalı yapmanız gereken bir şey yok fakat iki ekran kartı birden çalışacağı için kasanın içi ve ekran kartları biraz daha ısınır. Bunun dışında güç kaynağınızdan gelen kabloların yeterli olduğuna dikkat edin. Genelde güç kaynakları tek ekran kartını besleyecek kablolar ile gelir. Eğer sadece bir tane 12 pin kablosu varsa Molex'lerden birini dönüştürmeniz gerekebilir.

Güç kaynağının tam modelini söylesem yardımcı olabilir misiniz?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı