9700K + 2080S sistem doğru yayın ayarları

Hjiterisaky

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar selamlar,

Yayın ayarlarının nasıl olması gerektiği konusunda hala bir sonuca ulaşamadım. Gerek donanım gerek upload anlamında. Sistemim 9700K ve 2080S.Uploadım ise 5. AAA oyunların yayını için CPU'dan Preseti veryfast ayarda verebiliyorum fakat bu işlemciyi alıp veryfast ayarda vermek bana çok mantıklı gelmiyor. Fast veya Faster'da stuttering problemi oluyor 720P'de bile. GPU tarafında ise de görüntü çok kaliteli olmuyor. 3000-3500 bit rate yeterli gelmiyor daha doğrusu GPU için. Fazlasını verince ping artıyor. Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selamlar,

Yayın ayarlarının nasıl olması gerektiği konusunda hala bir sonuca ulaşamadım. Gerek donanım gerek upload anlamında. Sistemim 9700K ve 2080S. Uploadım ise 5. AAA oyunların yayını için CPU'dan Preseti veryfast ayarda verebiliyorum fakat bu işlemciyi alıp veryfast ayarda vermek bana çok mantıklı gelmiyor. Fast veya Faster'da stuttering problemi oluyor 720P'de bile. GPU tarafında ise de görüntü çok kaliteli olmuyor. 3000-3500 Bit Rate yeterli gelmiyor daha doğrusu GPU için. Fazlasını verince ping artıyor. Yardımlarınızı bekliyorum.

Bitrate 4500 yapın derim benim de 5 uploadım var sorunsuz yayın yapıyorum. 1920x1080 60FPS'de

Geri
Yukarı