9800 GT Team Fortress 2 kasıyor

Yamaner

Hectopat
Merhabalar, ben bu gece Steam'dan bu Team Fortress 2 oyununu aldım eskiden de almıştım oynadım hiç kasmıyordu, akıcı oynuyordum silmiştim ama, neyse şimdi tekrar indirdim oynadım oyun içindeyken 55-60 FPS alıyorum ama lobideyken 100 FPS + 200 oluyor?

Sistemim: 9800 GT 1 GB ekran kartı, 4 GB RAM, AMD Phenom X2 555 3.20 GHz.

Merhabalar, ben bu gece Steam'dan bu Team Fortress 2 oyununu aldım eskiden de almıştım oynadım hiç kasmıyordu, akıcı oynuyordum silmiştim ama, neyse şimdi tekrar indirdim oynadım oyun içindeyken 55-60 FPS alıyorum ama lobideyken 100 FPS + 200 oluyor?

Sistemim: 9800 GT 1 GB ekran kartı, 4 GB RAM, AMD Phenom X2 555 3.20 GHz.
Bende de zamanında çok çok çok benzer sistem vardı. CSGO'yu oynayabiliyordum. TF2'yi de oynatabilmesi lazım. Ayarlarınızı screenshot olarak atabilir misiniz?

Bende de zamanında çok çok çok benzer sistem vardı. CSGO'yu oynayabiliyordum. TF2'yi de oynatabilmesi lazım. Ayarlarınızı screenshot olarak atabilir misiniz?
Kasma geçer diye ayarları bozdum düşürdüm biraz bu ayarları nasıl sıfırlayabilirim? ayrıca CS:GO'da oynayabiliyordum bu sistemde.

Kasma geçer diye ayarları bozdum düşürdüm biraz bu ayarları nasıl sıfırlayabilirim? Ayrıca CS:GO'da oynayabiliyordum bu sistemde.
Hocam sanırım CFG dosyalarını silip oyunun dosyalarını tekrar doğrulamanız gerekiyor fakat bu video ayarları için geçerli mi bilmiyorum. Onun video ayar CFGleri userdatada duruyor olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı