Team Fortress 2 kasıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Niko98

Hectopat
Daha fazla  
Neden bilmiyorum ama Team Fortress 2 de bir el girdiğim zaman oyun başlarında açıklamak gerekirse deli dehşet FPS dropları ve FPS düşüşleri yaşıyorum sizce nedeni ne? Nasıl çözebilirim?

Neden bilmiyorum ama Team Fortress 2 de bir el girdiğim zaman oyun başlarında açıklamak gerekirse deli dehşet FPS dropları ve FPS düşüşleri yaşıyorum sizce nedeni ne? Nasıl çözebilirim?
Sürücülerinizi güncelleyin ve başlatma seçeneklerine "-dxlevel 81" parametresini ekleyin

bkspk.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videolardakileri denemeyi düşünebilirsiniz.

Hocam aslında sunucudaki kişi sayısıyla da alakalı bu durum. Mesela cp_orange ve türevi haritalarda 20 veya daha fazla kişiyle oynuyorsanız FPS düşüşleri çok normal. Bir de o oyunda bir sürü etken var, yani çok dert etmeyin. Fakat bu durumu düzeltmek istiyorsanız yukarıdaki yazarın attığı videoyu izlemenizde fayda var. Ve belli kodları yazmanız gerekebilir. Bu da olmazsa maalesef ayarları ve çözünürlüğü düşürmemiz gerekecektir.

Arkadaşlar cidden özür dilerim, 1 günlük uyarı aldım şimdi yazıyorum.

4 GB RAM, ASUS H61 anakart, i3 2120 3.40 GHz, 512+300 GB hard disk, ekran kartım yok entegre Intel HD 2000.

Sürücülerinizi güncelleyin ve başlatma seçeneklerine "-dxlevel 81" parametresini ekleyin.

Sürücülerim güncel, dxlevel 8.1'i deneyeceğim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videolardakileri denemeyi düşünebilirsiniz.

Videoya bakacağım sağ olun.

Hocam aslında sunucudaki kişi sayısıyla da alakalı bu durum. Mesela cp_orange ve türevi haritalarda 20 veya daha fazla kişiyle oynuyorsanız FPS düşüşleri çok normal. Bir de o oyunda bir sürü etken var, yani çok dert etmeyin. Fakat bu durumu düzeltmek istiyorsanız yukarıdaki yazarın attığı videoyu izlemenizde fayda var. Ve belli kodları yazmanız gerekebilir. Bu da olmazsa maalesef ayarları ve çözünürlüğü düşürmemiz gerekecektir.

Genelde girdiğim kalabalık sunucular değil ve bir Source oyununu göre bu oyun biraz değişik.

Normal. Oyunda sıkıntı var. Bir ihtimal SSD'ye alınırsa düzelebilir.

Oyunda sıkıntı var derken? Nasıl yani?

Discord'dan birisi bana "oyunun optizimasyonu çok kötü mastercomfig kullan" demişti ne kadar güvenli bilmiyorum şu an denemedim ancak YouTube'dan inceleyebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı