990 Pro pil gücünde yavaş çalışıyor

qwertyklavye

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar Samsung 990 Pro SSD aldım ve dizüstü bilgisayarıma taktım. SSD'nin pil gücündeyken yavaş çalıştığını fark ettim. Normalde 7000 MB hızlara çıkarken yazma hızı pil gücündeyken 2000 MB hızlarda seyrediyor. Bunun sebebi nedir? Bilgi verebilir misiniz? Hani diğer SSD'lerde de böyle bir durum söz konusu mu acaba?

Merhaba arkadaşlar Samsung 990 Pro SSD aldım ve dizüstü bilgisayarıma taktım. SSD'nin pil gücündeyken yavaş çalıştığını fark ettim. Normalde 7000 MB hızlara çıkarken yazma hızı pil gücündeyken 2000 MB hızlarda seyrediyor. Bunun sebebi nedir? Bilgi verebilir misiniz? Hani diğer SSD'lerde de böyle bir durum söz konusu mu acaba?

Pil gücünde her şey pili daha uzun götürmesi için daha az güç ile çalışır bunu düzeltmenin yolu güç seçeneklerinden yüksek performans veya nihai performans seçebilirsiniz.

İşlemci pil gücünde frekansı düşürür. Muhtemelen ondan dolayı düşük okuma yazma hızı alyor olabilirsiniz. Bende de öyle şahsen.

Yeni konular

Geri
Yukarı