9900K için Soğutucu + Kasa Önerisi

Ürünlerin çok büyük kısmı amazon.com dan geliyor hocam zaten :D inceleyeceğim bunları bakalım 70lerede görmek istemzdim sıcaklığı, keşke 50 60larda kalabilseydi birde biz i9 takıcaz :D

Teşekkür ederim benimde hoşuma gitti, daha detaylı inceleyeceğim.
Hocam o zaman delid yaptırmanız lazım bu GHZ değerlerinde delidsiz 60 ta çalışacak ne işlemci var ne onu öyle çalıştıracak bir soğutucu Custom sıvı soğutmalarda bile bu dereceleri görmeniz zor delid yaparsanız orası ayrı o zaman bile 5.0 5.2 GHZ de gerçekten zor imkansız değil ama zor :D

Hocam o zaman delid yaptırmanız lazım bu GHZ değerlerinde delidsiz 60 ta çalışacak ne işlemci var ne onu öyle çalıştıracak bir soğutucu Custom sıvı soğutmalarda bile bu dereceleri görmeniz zor delid yaparsanız orası ayrı o zaman bile 5.0 5.2 GHZ de gerçekten zor imkansız değil ama zor :D
Recep kral yapmak isterse göndeririz ona biz o delidlere bulaşmayız 😂
Bu da thermaltake view71 in tanıtımı son 30 saniyede nereye nekadar ne takılır gösteriyor :)
Tanıtım filmi
Kasayı inceledim sağlam ama tuzluymuş 😀 alabilirim belki şu an araştırma yapıyorum bir yandan kasa ve bir yandan view71 fiyatları

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı