999 TL'ye Anker Soundcore Life Q10i alınır mı?

4 Yıldır kullanıyorum bu fiyat bandında daha iyisi yok, yeri geldi otobüste, yeri geldi amfiye takıp klasik müzik bile dinledim.
Teknik performans olarak best diyebilirim. Şarj konusunda absürt bir süresi var aldığımdan beri herhalde 13 kere falan şarj ettim.

Ancak 10 saat kullanımda ağrı yapmayan deri pedli bir kulaklık yoktur, 10 saat takma zaten az hava alsın kulak.

Ek olarak boşuna başka kulaklık bakma zamanında 450 liraydı arkadaşlarıma alın dedim şuan hepsi pişman çöp JBL lere kaldılar. Merak edersen 4 yılın sonunda aşınmasını da atabilirim.
hocam kullandığınız model q10i modeliysse (q10 dan sonra çıkmış sanırım) pad durumunu atabilir misiniz ? çoğu kullanıcı ped yırtılmasından şikayetçi sizde böyle bir durum oluştu mu acaba ?

Hocam kullandığınız model Q10i modeliysse (Q10'dan sonra çıkmış sanırım) pad durumunu atabilir misiniz? Çoğu kullanıcı ped yırtılmasından şikayetçi sizde böyle bir durum oluştu mu acaba?

Yanlış değilsem 7-8 aydır kullanıyorum, pedlerde deformasyon yok. Günde 5-6 saat kullanıyorum

hocam kullandığınız model q10i modeliysse (q10 dan sonra çıkmış sanırım) pad durumunu atabilir misiniz ? çoğu kullanıcı ped yırtılmasından şikayetçi sizde böyle bir durum oluştu mu acaba ?
Kullandığım model Q10, zaten yeni çıkan Q10i modelinden bir farkı yok.

IMG_20231106_203348_302~2.jpg

4 yılı aşkın süredir kullanıyorum herhangi bir aşınma yok.

Tek sorun geçen sene padler ek yerinden açılmıştı arkadaşım yeni pad alıp değiştirdi, ben ise açılan kısmı iğne iplikle diktim. 1.5 yıldır da dikişli şekilde kullanıyorum.

Şuan bozulsa da Q45 alayım diye bekliyorum :)

Kullandığım model Q10, zaten yeni çıkan Q10i modelinden bir farkı yok.

Eki Görüntüle 2005346
4 yılı aşkın süredir kullanıyorum herhangi bir aşınma yok.

Tek sorun geçen sene padler ek yerinden açılmıştı arkadaşım yeni pad alıp değiştirdi, ben ise açılan kısmı iğne iplikle diktim. 1.5 yıldır da dikişli şekilde kullanıyorum.

Şu an bozulsa da Q45 alayım diye bekliyorum :)

Aşınmadan kastım o patlama olayıydı işte sanırım kronikmiş :) laptopa bluetouth ile bağlanınca seste gecikme oluyor mu? TWS kulaklık kullanıyorum onda ses gecikmesi yaşıyorum video izlerken vb. böyle bir durum yaşadın mı acaba? Bir de o diktiğin kısmı gösterebilir misin nasıl halletin merak ettim :)

Dosya Ekleri

• asfsagfas.PNG
    asfsagfas.PNG
    371,9 KB · Görüntüleme: 21

Yeni konular

Geri
Yukarı