9K TL oyun ve ders için laptop önerisi

Bütçe
9000 TL
İşlemci gücü için benim attığım Pavilion, oyun için @men0fhonor attığı Acer. Bu ikisi arasından seçim yapın.
Arkadaş çok geziyor ve Laptop'u oyun + ders için alıyor. @men0fhonor'un attığı Laptop hafif midir?
İşlemci gücü için benim attığım Pavilion, oyun için @men0fhonor attığı Acer. Bu ikisi arasından seçim yapın.
Bu iyimi hocam?

Arkadaş çok geziyor ve Laptop'u oyun + ders için alıyor. @men0fhonor'un attığı laptop hafif midir?

Bu iyi mi hocam?

Hocam bende linkini attığımın 1650 Ti olan modeli var, tek elle bile tutarsınız. Taşımada bir sorun yok, pili de fena gitmiyor.

Hocam oyun laptopları hafif değildir, 2.5kg olurlar(ortalama). Bu onun için sorun olmazsa Nitro alsın geçsin.
Arkadaş çok geziyor. 10-11 yaşında. Ağır gelir diye soruyorum. Eğer gelmezse sanırım bunu alıcağım.

Hocam bende linkini attığımın 1650 Ti olan modeli var, tek elle bile tutarsınız. Taşımada bir sorun yok, pili de fena gitmiyor.
Sanırım bunu seçiceğim, arkadaşım için en iyisini seçmek istiyorum. Sonuçta konuştuğum tek arkadaşım.
https://www.hepsiburada.com/acer-ni...y-001-p-HBV00000VHU8U?magaza=BOZDAN Teknoloji Bunu seçtim hocam. Hepinize teşekkürler :)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı