A Haber'in susma belgeseli

Memolii7

Hectopat
Haber hakkında konuşacak çok bir şey yok, zaten herkes ne olduğunu biliyor. Sosyal'de rap'i, hatta Şanışer'i çok seven olduğu için bu başlığı açtım.
İlgili video;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Rapçilere büyük iftiralar atılmış, te*avüzcü vs.
Siz ne düşünüyorsunuz? Bir buçuk yıl geçmiş şarkı çıkalı. Raytingler düşünce rap'e sallamaya başlıyorlar.

Kamu spotu: Herkes belgesel çekmemeli.

Haber hakkında konuşacak çok bir şey yok, zaten herkes ne olduğunu biliyor. Sosyal'de rap'i, hatta Şanışer'i çok seven olduğu için bu başlığı açtım.
İlgili video;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Rapçilere büyük iftiralar atılmış, te*avüzcü vs.
Siz ne düşünüyorsunuz? Bir buçuk yıl geçmiş şarkı çıkalı. Raytingler düşünce rap'e sallamaya başlıyorlar.

Kamu spotu: Herkes belgesel çekmemeli.
Bunlar bitmeyecek galiba ben konuya yazmak yerine içimden söylüyorum söylenenleri. Dolar bi 6 olsaydı :D.

Türkiye'de adam gibi tarafsız bir haber kanalı yok ki. Ahaber böyle haberler yapar, ATV haber seneler önce GTA 4 şifrelerini darbe şifreleri diye haber yapmıştı. Fox TV yalan haberle milleti kandırır vb. Türkiye'de tarafsız ve doğru haber yapanlar keşke olsa.
Bu yüzden haberleri internetten site site bakarak izliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı