A Milli Futbol Takımı'nın Yeni Teknik Direktörü Şenol Güneş

Sizce Şenol Güneş ile A Milli Takım tekrar başarılı olabilir mi?

• Oy verenlerin toplamı
    44
  • Anket kapandı .
Makaleler
151
Yer
Çengelköy
Daha fazla  
Profil Kapağı
1524428124
Türkiye Futbol Federasyonu resmi sitesinden yapılan açıklama şöyle:

TFF Yönetim Kurulumuz, A Milli Takım Teknik Direktörlüğü görevi için Sayın Şenol Güneş ile 1 Haziran 2019 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere, 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası ve 2022 Dünya Kupası'nı kapsayacak şekilde 4 yıllık anlaşma sağlamıştır.

Sayın Şenol Güneş ile yapılan bu anlaşmanın Türk futbolu için hayırlı olmasını dileriz.
TFF

Böyle birisinden kurtuldular. Hele geçen ki 3-3 rezaletinden sonra ben bile sinirlendim.
Ben Beşiktaşlıyım. Sorunun tamemen yönetimde olduğunu düşünüyorum. Adam ilk geldiği senesinde önceki sezonlardan bağımsız futbol oynattı ve şampiyon yaptı. İlk şampiyonluk kadrosunu koruyamadık. Daha sonra ilk sezonundaki oyuncuların bir tık altı oyuncularla yine şampiyon yaptı ve biz o kadroyu'da koruyamadık. Daha sonra CL'den namağlup birinci çıktık. Yine aynı kadroyu koruyamadık. Oyuncuların parası ödenmedi oyuncular futbol oynamak istemedi yine iyi oyuncular gitti. Adama sabit düzgün bir kadro veremedik. Hep sorunlarla boğuştu buraya kadar sorun yönetimde. Türk olarak böyle bir teknik direktör olarak zor buluruz ve bence çok bile dayandı. 3-3 mevzusunda ise tamamen Şenol suçlu ben de öyle düşünüyorum takımı geri çekti. Beşiktaş hiçbir zaman defans yapmayı beceremez; ama zaten artık kendisinin de Beşiktaştan beklediği bir şey yok o yüzden odaklanamıyor maçlara. Sezon sonunu beklemeden yollar ayrılmalı.

2 Sene Beşiktaş'ın şampiyonluğunu çalan, adam kayıran, takımın önünü kesen adamdan kurtulduk. TFF ile sene başı anlaşmış bu adam. Demirören istifa edince mecbur açıklamak zorunda kaldılar. Şenol Güneş TFF binasına görüşmeye gidince hesap sormaya gidiyor dediler demek ki öyle değilmiş. Beşiktaş'ın arkasından iş çeviren bir adamdır kendisi ve kötü hocadır. Milli takım iddiaları var adınıza dendikçe görevimin başındayım dedi hep. Halbuki ki adam imzayı atmış bizi ayakta uyutuyor. Bir Beşiktaşlı olarak çok mutluyum milli takımda ne yapıyorsa yapsın.

Son düzenleme:
Ülke de başka adam yok gibi , 3 kişinin etrafına dönüp duruyoruz. Sırada Şenol efendi var anlaşılan. Peşine F. Terim gelir , ölmeden son kez bi kez daha Mustafa Denizli geçer...

Şenol Güneş sayesinde bir ivmelenme yakalanabilir ama yerli kaliteli oyuncu sıkıntımız var bizim. En başta milli takıma kimi alıp nereye kadar oynatacaksın ki? Grup elemelerinde Fransa ile oynayacağımız maçta Kylian Mbappe'yi Mehmet Topal savunacak düşün artık🤣

Yeni konular

Geri
Yukarı