A Plague Tale: Innocence hakkındaki düşünceleriniz

Daha fazla  
Meslek
R34'ün direksiyonu.
Bu oyun hakkındaki düşüncelerinizi merak ediyorum. Oyun bana göre mükemmel. 2022'de gelecek 2. oyununu bir şekilde bitireceğim.

@Is That A SKYLINE hikayesi ve teması gayet güzel. Fakat oynanışı oldukça sıkıcı. Zamanında 35₺'e almıştım, pişman etmediğini söyleyebilirim.

Hocam bence oynanışı mükemmel hikayesi zaten ayrı bir güzel lakin şu şatonun içinde öldürdüğümüz bölüm biraz zordu.

Bu oyun hakkındaki düşüncelerinizi merak ediyorum. Oyun bana göre mükemmel. 2022'de gelecek 2. oyununu bir şekilde bitireceğim.
Game Pass üzerinden oynamıştım, oyunun hikayesi ve grafikleri güzel gayet. Oynanış konusunda da hikaye tabanlı olduğu için çok fazla dövüş mekaniği tırmanma mekaniği vs. gibi şeyler yok, direk oyun hikayeyi anlatmayı amaçlıyor. Böyle oyunları çok severim güzel ve rahat bir şekilde bitirdim. En güzel bölüm sondaki bölüm olabilir kafayı yemek üzereydim ama çok eğlenceli geçti.

Game Pass üzerinden oynamıştım, oyunun hikayesi ve grafikleri güzel gayet. Oynanış konusunda da hikaye tabanlı olduğu için çok fazla dövüş mekaniği tırmanma mekaniği vs. gibi şeyler yok, direk oyun hikayeyi anlatmayı amaçlıyor. Böyle oyunları çok severim güzel ve rahat bir şekilde bitirdim. En güzel bölüm sondaki bölüm olabilir kafayı yemek üzereydim ama çok eğlenceli geçti.

Hocam dediğiniz gibi öyle kılıçla dövüşü yok taşla dövüyoruz ve oyun veba salgınını anlatıyor. 2022 yılında ikinci oyunu gelecekmiş.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu oyun sizce oynanır mı?

Hocam dediğiniz gibi öyle kılıçla dövüşü yok taşla dövüyoruz ve oyun veba salgınını anlatıyor. 2022 yılında ikinci oyunu gelecekmiş.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu oyun sizce oynanır mı?
Grafiklerin üzerine baya koymuşlar belli ki cidden çok güzel duruyor. Çıksın görelim oynanır niye oynanmasın, ama şahsen 300 lira bandında çıkarsa oyunun yine gamepass'e düşmesini veya ucuzlamasını beklerim. İlk oyun 10 saat civarında bitmişti.

@Is That A SKYLINE hikayesi etkileyici ve çok güzeldi. Oynanış olarak beni sıkmadı. Beni oyun etkilemişti çok beğendim. A plague tale: Requiem çıktığında kesinlikle oynayacağım.

Oynayalım hocam ama Hugo'ya gıcık oldum. Ha bire annesini isteyip kaçıyor. Onun yüzünden başımız derde giriyordu :D

Grafiklerin üzerine bayağı koymuşlar belli ki cidden çok güzel duruyor. Çıksın görelim oynanır niye oynanmasın, ama şahsen 300 lira bandında çıkarsa oyunun yine Game Pass'e düşmesini veya ucuzlamasını beklerim. İlk oyun 10 saat civarında bitmişti.

300 lira gibi bir fiyata çıkarsa:

XqyHdhos.jpeg

:D (!)

Yeni konular

Geri
Yukarı