A Plague Tale: Innocence hakkındaki düşünceleriniz

Muhtemelen öyle olacaktır, 60 dolar bandından aşağıya böyle bir oyun sunmazlar. Türkiye'de de minimum 30 dolara çıkartırlar, en azından arkane ve Bethesda öyle yapmıştı. Yine bu şekilde yaparlar.

Umarım yanılırsın :D çünkü ikinci oyunu oynamak istiyorum. Umarım 30-40 TL bandında yaparlar da yapımcıya bir katkımız olur. Hocam bir de şu yazınızda Türkiye'den sonraki eki bir düzeltirseniz ban yemeyin.

Umarım yanılırsın :D çünkü ikinci oyunu oynamak istiyorum. Umarım 30-40 TL bandında yaparlar da yapımcıya bir katkımız olur. Hocam bir de şu yazınızda Türkiye'den sonraki eki bir düzeltirseniz ban yemeyin.
30-40Tl keşke... 60 Dolarlık oyundan türkiye pazarından 3-4 dolar kazanmaları diye bir durum söz konusu olmaz. Farkında mısınız bilmiyorum ama şuan ilk oyun "A Plague Tale: Innocence" Steam'de 40 Dolar (250TL). Diğer oyunda 60 dolar civarında olacağını hesap edersek takribi 300-350TL gibi bir fiyatla karşımıza çıkacaktır.

30-40TL keşke... 60 dolarlık oyundan Türkiye pazarından 3-4 dolar kazanmaları diye bir durum söz konusu olmaz. Farkında mısınız bilmiyorum ama şu an ilk oyun "a plague tale: Innocence" Steam'de 40 dolar (250TL). Diğer oyunda 60 dolar civarında olacağını hesap edersek takribi 300-350TL gibi bir fiyatla karşımıza çıkacaktır.

Var olsun Epic Games. Yaşasın Epic Games! :) ama Forza Horizon 4 60 dolar gibi bir fiyata çıktı lakin Türkiye'de bu fiyat 46TL oluyor indirimde.

Yeni konular

Geri
Yukarı