A serisi anakartlarda overclock oluyor mu?

O bahsi geçen o.c ibaresi yüksek MHz RAM'lerin varsa mesela 3200MHz veya 3400MHz gibi bu anakartta XMP ile Max 3200MHz kullanabilmeni sağlıyor. Ama işlemci overclock konusuna değinirsek bu anakart ile işlemciye overclock yapamazsn sana öyle bir ayar sunmuyor.

Teşekkür ederim verdiğin bilgilerden dolayı intarnette dolaşırken böyle bir anakarta rast geldim satıcı hiç güven vermedi daha ucuzunuda bulamadım sizin bildiğiniz bir yer var mı?

Teşekkür ederim verdiğin bilgilerden dolayı intarnette dolaşırken böyle bir anakarta rast geldim satıcı hiç güven vermedi daha ucuzunuda bulamadım sizin bildiğiniz bir yer var mı?

Çok da ucuz değil sonuçta bir B350'den bahsediyoruz. Bence bunu tecih ediniz.
B450 iyidir.

"Bu" anakarta bakabilirsin ama şu zamanlarda kargolar çok sıkışık gelmesi 10 gün sürebilir sürmeyedebilir. 35TL fark var arada B350'de alabilirsiniz ama pek verim beklemeyin. Ayrıca A320-B350-B450 fiyatları birbirine çok yakın bence bütçenizi biraz daha yükseltin B450 anakart alın derim.

Kargo süresi çok önemli değil ama satıcı güven vermiyor.
Çok da ucuz değil sonuçta bir B350'den bahsediyoruz. Bence bunu tecih ediniz.
B450 iyidir.

Çok haklısın ama bütçemin en üstü 470 tl civarı.

Kargo süresi çok önemli değil ama satıcı güven vermiyor.

Çok haklısın ama bütçemin en üstü 470 TL civarı.

Konuda belirttiğin A320 anakartı alabilirsiniz sıkıntı olmaz fakat overclock yapamazsınız ya da 50TL katıp benim belirttiğim B450 anakartı da alabilirsiniz tavsiyem 50TL katıp B450 almak olacaktır.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı