A-sosyal olmak

Hocam hayvanları çok severim bir sürü kuş sahiplendim hala kuşum var onla çok iyi anlaşıyorum ama arada hayvan bakmak istemiyorum 1 yıldan fazladır baktığım kuş ölünce çok üzülmüştüm... :(
Asosyal değilsin. Pandemi bitince dostluklar edinirsin, edinemezsen de takma kafana.

Son düzenleme:
Hareketlerine ve kullandığı sözcüklere bakarak çözmeye çalışıyorum genelde doğru çıkıyor.

Bir süre sonra reflekse oturuyor zaten belirli bir yaşta, iyi gözükse de kötü bir kişiliğe sahip olduğunu kolaylıkla anlayabiliyorum, garip bir yetenek ama işime yarıyor mu bence yarıyor :D.

Bir süre sonra reflekse oturuyor zaten belirli bir yaşta, iyi gözükse de kötü bir kişiliğe sahip olduğunu kolaylıkla anlayabiliyorum, garip bir yetenek ama işime yarıyor mu bence yarıyor :D.

Deneyeceğim hocam teşekkür ederim.
Bak söylemek istemesem de kendimden örnek vereyim: Benim hiçbir konuşacak "değer"im yok...
...

Dürüst olacağım bence asosyallik gelinebilecek en dip noktadır. Kimse yalnız, silik, özgüvensiz tipleri önemsemez, genelde de görüyoruz "neden kız arkadaşım yok" tarzı konuları. İnternetten ayrı gerçek hayatta da bir çevren olması ve aktif olman iyidir. Karantina olayları farklı yalnızca genel konuşuyorum.

Küfür ve sigara için arkadaş bırakmak mantıklı gelmedi. Her zaman sigara içen arkadaşların olacak hayatta bunu değiştirebilmen mümkün değil. Ha şöyle değiştirirsin sigara içiyor diye uzak durursun sadece sigara içmeyenlerden bir arkadaş çevren olur ama yine saçma. Doğru olanı yapmıyorsun bence.

Geri
Yukarı