A-Sync vs G-Sync

He tamam anladim, PDF'sine baktim monitorun. Extended daha iyi secenek. Daha genis frekans araligini kapsiyor. Ornegin basic secenegi 20-100 Hz arasini extended secenegi ise 10-144 Hz arasini kapsiyor. Sayilari anlatirken kolaylik olsun diye kafadan soyledim.
Hayır onu sormadım G-Sync(6-8K'lık monitörlerden bahsediyorum) mi sizce alınmalı yoksa A-Sync mi?
Tamam ben de onu diyorum zaten A-Sync dedigin sey Adaptive Sync ve Adaptive Sync de zaten G-SYNC ve FreeSync uyumlu oldugu anlamina gelen bir kelime.

He tamam anladim, PDF'sine baktim monitorun. Extended daha iyi secenek. Daha genis frekans araligini kapsiyor. Ornegin Basic secenegi 20-100 Hz arasini extended secenegi ise 10-144 Hz arasini kapsiyor. Sayilari anlatirken kolaylik olsun diye kafadan soyledim.

Tamam ben de onu diyorum zaten A-Sync dedigin şey Adaptive Sync ve Adaptive Sync de zaten G-Sync ve FreeSync uyumlu oldugu anlamina gelen bir kelime.

Yani ikisi arasında fark yok

He tamam anladim, PDF'sine baktim monitorun. Extended daha iyi secenek. Daha genis frekans araligini kapsiyor. Ornegin basic secenegi 20-100 Hz arasini extended secenegi ise 10-144 Hz arasini kapsiyor. Sayilari anlatirken kolaylik olsun diye kafadan soyledim.

Tamam ben de onu diyorum zaten A-Sync dedigin sey Adaptive Sync ve Adaptive Sync de zaten G-SYNC ve FreeSync uyumlu oldugu anlamina gelen bir kelime.
Peki benim bunu acmam ne yararina olucak? Kapali suan'da.

Geri
Yukarı