A.T.L Staj yeri bulma

I3eyaz

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba :) A.t.l Web tasarım ve programlama okuyorum. HTML5, CSS3, C# biliyorum. Biliyorum derken öyle okulda görülenler değil. C# 6.0 Kitabını bitirdim, Fatih hayiroğlu CSS3 kitabını okuyorum. Okulda veritabanı da öğreniyoruz (MSSQL). Şu anda Asp.net öğreniyoruz. Veritabanını daha ayrıntılı şekilde evde öğreniyorum, veritabanı bölümünün modüllerinin PDF'lerini indirdim okuyorum. Bu yıl İngilizce kursuna da başladım. Yazın iyi şekilde konuşabilecek kıvamda olacağım. Geçen yıl 10. sınıftım ve o yıl öğrenciler algoritmayı yeni öğrendiği için hiçbir yer almıyordu, naylon staj oluyordu bende yapmadım ve bu sene 40 iş günü staj yapacağım. Sorun şu ki bir tane bile Web tasarım ya da Web programlama stajyer ilanı yok. Para istemiyorum, C#, HTML5, CSS3 biliyorum, MSSQL, Asp.net ve Bağlantıları öğreniyorum yani yazın onları da iyi derecede öğrenmiş olacağım ama başvuru yapacağım yada beni alacak bir yer yok. Büyük şirketler zaten direk üniversite 3 ve 4 alıyor, onları direk eliyoruz zaten aldıkları stajyer sayısı da belli. Nasıl staj yeri bulabilirim ? Hiçbir şey istemiyorum beleş çalışacağım tek istediğim bu öğrendiklerimi uygulamak ve rehberlik etmeleri. (11. Sınıfım.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı