Çözüldü A Way Out 0xc000007b hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Bay Ejderya

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben arkadaşımla "A Way Out" oynamak üzere orijinal şekilde oyunu aldım indirdim. Arkadaşımda sorun yoktu fakat ben açmaya çalıştığımda belirli .exe'lerin hatasını alıyordum. Kendim biraz kurcaladım Origin'i sildim DLL kurdum internetteki konulara göre vesaire artık oyunu açmaya çalıştığımda aşağıda görsellerini eklediğim hatayı alıyorum, aşağıya aldığım hatanın dosyasını ekledim. Yardımcı yardımcı olursanız çok sevinirim. hata dosyası

Dosya Ekleri

• OriginThinSetup.PNG
    OriginThinSetup.PNG
    7,6 KB · Görüntüleme: 112
  • 2. Hata.PNG
    2. Hata.PNG
    5,4 KB · Görüntüleme: 115
Çözüm
Silin:

C:\Windows\SysWOW64\msvcr120.dll

Kurun:

Attığım paketleri kurun. Kurarken "zaten bu programın bir sürümü yüklü" gibi bir hata ile karşılaşırsanız denetim masasından gördüğünüz Visual 2013, 2015, 2017'leri kaldırıp kurmayı deneyin. Unutmayın hem vcredist_x64.exe hem de vcredist_x86.exe dosyasını seçin. Sisteminiz 64 Bit olsa da hem 32 Bit (x86) hem de 64 Bit (x64) sürümü kurmalısınız.

1.png

Attığım paketleri kurun. Kurarken "zaten bu programın bir sürümü yüklü" gibi bir hata ile karşılaşırsanız Denetim Masası'ndan gördüğünüz Visual 2013, 2015, 2017'leri kaldırıp kurmayı deneyin. Unutmayın hem vcredist_x64.exe hem de vcredist_x86.exe dosyasını seçin. Sisteminiz 64 Bit olsa da hem 32 Bit (X86) hem de 64 Bit (X64) sürümü kurmalısınız.

Eki Görüntüle 900386

Tamamdır sorunlarım şimdilik çözülmüş gibi duruyor teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı