Çözüldü Origin 0xc000007b hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Rairaen

Centipat
Daha fazla  
Origin.exe 0x000007b hatası alıyorum nasıl düzeltebilirim?

Son düzenleme:
Çözüm
C:\Windows\SysWOW64\vcruntime140.dll silin.

Sonra aşağıdaki paketi dediğim şekilde kurun.
(İndirme esnasında ''microsoft.com şunu yapmak istiyor: birden çok dosya indirme'' uyarısı çıkarsa izin verin.)

(İndirme esnasında ''microsoft.com şunu yapmak istiyor: birden çok dosya indirme'' uyarısı çıkarsa izin verin.)

Çözüm
Dediklerinizi yaptım şimdi böyle bir hata alıyorum?

(İndirme esnasında ''microsoft.com şunu yapmak istiyor: Birden çok dosya indirme" uyarısı çıkarsa izin verin.)

Dosya Ekleri

• resim_2021-12-14_151020.png
    resim_2021-12-14_151020.png
    15,3 KB · Görüntüleme: 23
Kurulumları doğru yaptınız mı? Hem vc_redist.x64.exe hem de vc_redist.x86.exe indirip kurduğunuzdan emin olun ikisi de başarısız oldu diyor?

Dedikleriniz doğru bir şekilde yaptım Origin çalışıyor.
Merak ettiğim bir soru var daha önce aynı hata çeşitli oyunlardan da alıyordum onlar da bu sorun devam eder mi?
Teşekkürler.

Dedikleriniz doğru bir şekilde yaptım Origin çalışıyor. Merak ettiğim bir soru var daha önce aynı hata çeşitli oyunlardan da alıyordum onlar da bu sorun devam eder mi? Teşekkürler.

Rica ederim. Başka oyun veya programlardaki 0xc000007b hatası farklı DLL dosyalarından kaynaklanabilir. Eğer ki başka programlarda 0xc000007b hatası alırsanız yeni konu oluşturun. Yardımcı oluruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı