A Way Out alınır mı?

Screamy

Hectopat
Makaleler
4
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba, Steam'de A Way Out oyununu gördüm. 40 lira şu anda. İndirimde. Oyun 2 kişilik fakat, nasıl işliyor? Hapishaneden sadece bir kişiyi mi yönetebiliyoruz? Ekran ikiye bölünce, sadece bir kişi mi kontrol edebiliyor? Ve oyunu tek benim alıp, arkadaşımda olmadan oynayabilir miyiz? Veya evde kuzenimle tek PC'de vb. Bunları cevaplarsanız sevinirim.

Merhaba, Steam'de A Way Out oyununu gördüm. 40 lira şu anda. İndirimde. Oyun 2 kişilik fakat, nasıl işliyor? Hapishaneden sadece bir kişiyi mi yönetebiliyoruz? Ekran ikiye bölünce, sadece bir kişi mi kontrol edebiliyor? Ve oyunu tek benim alıp, arkadaşımda olmadan oynayabilir miyiz? Veya evde kuzenimle tek PC'de vb. Bunları cevaplarsanız sevinirim.
Arkadaşınızda olmadan oynayabiliyorsunuz fakat ben arkadaşımla oynarken, ben kolla oynadım o klavye ile iki kişi klavyeye izin vermiyordu.

İki farklı karakteri yönetiyorsunuz, oyunun başında kimin hangi karakteri yöneteceği seçiliyor ve 2 kişi de kendi seçtiği karakteri yönetiyor yani sadece 1 kişi yönetiyor gibi bir durum yok.

Oyunun fiyatı oldukça düşük alınır, süresi kısa 5 saatte bitirilebilecek bir oyun A Way Out ve yakın arkadaşınızla oynamanızı tavsiye ederim.

Geri
Yukarı