A Way Out nasıldır?

Zyplux

Hectopat
Daha fazla  
Bugün Steam'de %75 indirime girmiş ben de aldım. Nasıl bir oyun oynanış grafik olarak, oynayanlar yazarsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim için çok iyi bir deneyimdi. Ancak tek başınıza oynayamassınız. Çünkü tek kişi botla oynuyorsunuz. Tabi isterseniz botla oynayın ancak bence Arkadaşınız varsa söyleyin o da alsın onunla oynayın.

Benim için çok iyi bir deneyimdi. Ancak tek başınıza oynayamazsınız. Çünkü tek kişi botla oynuyorsunuz. Tabi isterseniz botla oynayın ancak bence arkadaşınız varsa söyleyin o da alsın onunla oynayın.

Klayve ve mouse desteği var mı?

Eşimle birlikte It Takes Two bu oyunu oynadıktan sonra A Way Out çok yavaş geldi ama güzel oyun.
It Takes Two sende varsa arkadaşın ücretsiz olarak indirebiliyor ve birlikte oynayabiliyorsunuz diye biliyorum.
A way Out da öyle bir seçenek göremedim. İt takes two 200 küsurdü dediğim şekilde oluyorsa ortak satın alınabilir kesinlikle çok eğlenceli bir oyun.

Eşimle birlikte It Takes Two bu oyunu oynadıktan sonra A Way Out çok yavaş geldi ama güzel oyun.
It Takes Two sende varsa arkadaşın ücretsiz olarak indirebiliyor ve birlikte oynayabiliyorsunuz diye biliyorum.
A Way Out da öyle bir seçenek göremedim. It Takes Two 200 küsurdü dediğim şekilde oluyorsa ortak satın alınabilir kesinlikle çok eğlenceli bir oyun.

Şu an 50 TL'ye kadar düşmüş aldım hemen güzel oyun baktım.

Geri
Yukarı