A Way Out oynarken oyundan atıyor

Mustafa Ersoy

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, A Way Out oyununda emily ile uçak sahnesinden sonra şu hata ile oyundan atıyor. Oyun bize ya parasut ıle atlama ya da normal ormandan gitme secenegı sunuyor. İkisini de denedim, ucaktan ayrıldıktan 2 3 dakıka sonra bu hatayı verıyor. Steam'den dosya dogrulattım fakat eksık dosya bulmadı. Neden bu sorunu yasıyorum ve nasıl cozerım bılmıyorum. Yardımlarınızı beklıyorum.

WhatsApp Görsel 2023-07-28 saat 21.45.24.jpg

Merhaba, A Way Out oyununda emily ile uçak sahnesinden sonra şu hata ile oyundan atıyor. Oyun bize ya parasut ıle atlama ya da normal ormandan gitme secenegı sunuyor. İkisini de denedim, ucaktan ayrıldıktan 2 3 dakıka sonra bu hatayı verıyor. Steam'den dosya dogrulattım fakat eksık dosya bulmadı. Neden bu sorunu yasıyorum ve nasıl cozerım bılmıyorum. Yardımlarınızı beklıyorum.

Eki Görüntüle 1880498
Ekran kartına overclock yaptıysan düşür veya oyun dosyalarını doğrulamayı dene.

Eki Görüntüle 1880498

Oyunun belirli bir bölümünde yaşanan bu tür hatalar genellikle oyun dosyalarının bozulması, çakışması veya eksik olmasından kaynaklanabilir. Bu tür sorunlar, oyunun akışını engelleyebilir ve oyundan atılmalara yol açabilir. Oyun dosyalarını Steam üzerinden tamir ediniz.

Ekran kartına overclock yaptıysan düşür veya oyun dosyalarını doğrulamayı dene.
dosyaları dogruladıgımı soyledım, oc yapmadım

Oyunun belirli bir bölümünde yaşanan bu tür hatalar genellikle oyun dosyalarının bozulması, çakışması veya eksik olmasından kaynaklanabilir. Bu tür sorunlar, oyunun akışını engelleyebilir ve oyundan atılmalara yol açabilir. Oyun dosyalarını Steam üzerinden tamir ediniz.
dosya dogrulaması yaptığımı yazdım

Özür dilerim, dosya doğrulaması işlemini zaten yapmış olduğunuzu belirtmişsiniz.
Ekran kartı sürücülerinizi kaldırıp temiz kurulum yapabilirsiniz.
indiriyorum suanda, eğer o da olmazsa napmalıyım? 2 sene once crack ındırmıstım o zaman sorun olmamıstı sımdı neden oluyo anlamadım

İndiriyorum şu anda, eğer o da olmazsa ne yapmalıyım? 2 sene once crack ındırmıstım o zaman sorun olmamıstı sımdı neden oluyor anlamadım.

Ben de oyunu 4 5 saat aralıksız oynadıydım hiçbir sıkıntı yoktu ama hatayı bir anda verdi ve düzelmiyordu ben de anlamadım nasıl neden olduğunu. Bu arada bende de hatayı aynı yerde vermişti. Galiba oyunda bir sıkıntı bu.
Dosya doğrulamasından sonra büyük ihtimalle düzelir herhalde. Ama siz yine de ekran kartı sürücülerini güncelleyin tekrardan öyle deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı