Sürprizbozan A Way Out sonu

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Xevanior

Megapat
Makaleler
13
Arkadaşımla beraber oyunu yaklaşık 6,5 saatte bitirdik. Oyun çok hoşumuza gitti açıkçası gerek oynanış gerek hikaye olsun, parasını sonuna kadar hak eden bir oyunmuş. Oyunda Vincent'in Leo'yu (yani beni :D) ihanete uğrattığı anda çok şaşırdık açıkçası hiç beklemiyorduk, gerçekten oyuncuları etkileyebilecek efsane bir final yapmışlar, oyun sadece finali için bile oynanır bence. İlk kez bir oyunda sanki oyun karakteri değil de kendim ihanete uğramış gibi hissettim. Vincent'in mektubu verdiği yerde az daha ağlayacaktım :) Sizin düşünceleriniz neler?

Arkadaşımla beraber oyunu yaklaşık 6,5 saatte bitirdik. Oyun çok hoşumuza gitti açıkçası gerek oynanış gerek hikaye olsun, parasını sonuna kadar hak eden bir oyunmuş. Oyunda Vincent'in Leo'yu (yani beni :D) ihanete uğrattığı anda çok şaşırdık açıkçası hiç beklemiyorduk, gerçekten oyuncuları etkileyebilecek efsane bir final yapmışlar, oyun sadece finali için bile oynanır bence. İlk kez bir oyunda sanki oyun karakteri değil de kendim ihanete uğramış gibi hissettim. Vincent'in mektubu verdiği yerde az daha ağlayacaktım :) sizin düşünceleriniz neler?

Evet bende çok üzüldüm, ama ben leoyu yaşatmayı seçtim, daha adil duruyordu.

Ben Vincent olmuştum. Leo'yu öldürmüştüm. Leo'yu öldürmeme rağmen Leo'nun ölümü üzmüştü. Eğer oynamadıysanız It Takes Two'yu da öneriyorum hocam.

Geri
Yukarı