A Way Out Steam'de arkadaş ile beraber oynanır mı?

bmpeti

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: İ3-10100F, Ana Kart: GIGABYTE H410M S2H, Ram: GSKILL 2X8(16)GB Ripjaws V Kırmızı 3000MHz, Ekran Kartı: GIGABYTE GeForce GTX 1660 Ti OC 6GB GDDR6, Kasa: Thermaltake Versa T35 ARGB 650W 80+ USB 3.0 Tempered Glass Mid Tower, SSD: WD 500GB Blue SN570 Gen3x4 M.2 2280 SSD (3500MB Okuma / 2300MB Yazma)
A Way Out şu an indirimde 50 TL. Ben almayı düşünüyorum. bazı yerlerde tek kişi alınca yeter diye görmüştüm de bu Steam'de geçerli mi? Çünkü Friend Pass'ı gözükmüyor oyunun, Steam üzerinden nasıl o satın almadan beraber oynarız?

Son düzenleyen: Moderatör:
A Way Out şu an indirimde 50 TL. Ben almayı düşünüyorum. bazı yerlerde tek kişi alınca yeter diye görmüştüm de bu Steam'de geçerli mi? Çünkü Friend Pass'ı gözükmüyor oyunun, Steam üzerinden nasıl o satın almadan beraber oynarız?
https://tr.steelseries.com/discord üzerinden discord nitro alıp kullanınız daha sonradan discord size gamepass kodu veriyor, bu kodu daha önceden kullanmadığınız bir hesaba giriniz böylece oyunu almadan 3 ay boyunca oynayabilirsiniz.

1644414611447.png

Steam'i bilmiyorum ama oyun Origin'de de 50TL. Biz arkadaşım ile oradan yapmıştık friend pass olayını. Origindan alıp oynayabilirsiniz. Arkadaşın da oradan indirebilir Friend Pass'i.

https://tr.steelseries.com/discord üzerinden discord nitro alıp kullanınız daha sonradan discord size gamepass kodu veriyor, bu kodu daha önceden kullanmadığınız bir hesaba giriniz böylece oyunu almadan 3 ay boyunca oynayabilirsiniz.

Eki Görüntüle 1300138
arkadaşımla nasıl oynayacağım?
Steam'i bilmiyorum ama oyun Origin'de de 50TL. Biz arkadaşım ile oradan yapmıştık friend Pass olayını. Origin'dan alıp oynayabilirsiniz. Arkadaşın da oradan indirebilir friend Pass'i.

Bilmediğimden soruyorum Origin de satın alın altında önce deneyin var arkadaşım ona tıklayıp onu indirip ben ona davet atınca oynayabilecek miyiz?

Merhaba, oyunun Origin sayfasında "try it first" yazısına tıklayın ve "A Way Out - friend Pass" kısmını göreceksiniz. Eğer "add to Game library" butonuna basarsanız kütüphanenize eklenir.

A Way Out - Origin

Pekala ben Steam'den o Origin'den bir şekilde oynayabilir miyiz? Eğer olmazsa Origin'den alacağım.

Geri
Yukarı