A Way Out Türkçe yama var mıdır?

Relax44

Femtopat
Daha fazla  
A Way Out Türkçe yama var mı_ bulamadim. Oyunindir Club Türkçe yama buldum da virüsten dolayi indirmedim. Virüs olmayan Türkçe yama link atabilir mi?

Ücretsiz olarak aşağıda videodaki yamayı deneyebilirsiniz hocam. VirusTotal sonucu temiz, ama yine de güvenilir bi' antivirüs programıyla taramak isteyebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Videonun üzerinden 2 yıl geçmiş, yama çalışmazsa en güvenli alternatifiniz hocamın attığı Anonymous yaması olur.

Dosyanın VirusTotal sonucu temiz, ve dosya içeriği ilk iletimdeki videoda paylaşılan yamayla aynı. Siteyi daha önce kullanmadım, indirip indirmemek size kalmış.
Güvenlik endişeleriniz varsa indirdikten sonra ayrıca Malwarebytes veya Kaspersky ile taratabilirsiniz.

Ücretsiz olarak aşağıda videodaki yamayı deneyebilirsiniz hocam. VirusTotal sonucu temiz, ama yine de güvenilir bi' antivirüs programıyla taramak isteyebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Videonun üzerinden 2 yıl geçmiş, yama çalışmazsa en güvenli alternatifiniz hocamın attığı anonymous yaması olur.

Buna güvenebilir miyiz ona göre yapacağım.

Geri
Yukarı