Çözüldü A03s telefonda Chrome'de video izlerken ekran küçülüyor ve uygulama atıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Madi.na

Attopat
Daha fazla  
Samsung A03s kullanıyorum. Chrome'da sitelerden dizi, film izlerken ekran küçülüyor ve Chrome'dan çıkılıyor. Uygulama atıyor gibi ama hala sesi geliyor videoların. Ve bu her 2-5 dakika arası ve bazen daha hızlı tekrar ediyor. Çok aradım ama çözümünü hiç bulamadım. Rica ediyorum çözümünü bilen varsa bana da anlatsın. Bu durum çok sinir bozucu. Ve uzun zamandır yaşıyorum bunu maalesef.

Çözüm
Bi çözüm buldum. Sizde de böyle sorun ola bilir diye çözümünü ekran görüntüsüyle anlatmaya çalışıcam. 1)İlk olarak ayarlar sekmesinden " diğer güvenlik ayarları" kısmını aratıyoruz. Çıkan kısma tıklıyoruz.

Screenshot_20220701-210001_Settings Suggestions.jpg

2) Açılan pencerede aşağıya indip " Diğer güvenlik ayarları "na tıklıyoruz.
Screenshot_20220701-210506_Settings.jpg

3) Yine aşağı kısma inip " pencereleri sabitle"yi aktif ediyoruz.
Screenshot_20220701-210517_Settings.jpg

4) Ağçtığımız uygulamanın " son kullandığımız uygulamalar" kısmında simgesine basılı tutuyoruz ve küçük pencere açılacak. ( örnek olarak yüklediğim alttaki fotoğrafta chormenin simgesine dokunup basılı tutmuştum)
Screenshot_20220701-211822_One UI Home.jpg

5) son olarak açılan küçük pencerede " bu uygulamayı sabitle "ye tıklıyoruz. Ve kullandığımız uygulamaya giriyoruz.
Screenshot_20220701-210614_One UI Home.jpg

Çocuk kilidinden ( pencere sabitinden) çıkmak için uzun süre çıkma tuşunu basılı tutmanız lazım. Zaten çıkmam istediğinizde ekrana bir yazı gelecektir. Ordan size nasıl çıkacağınız bildirilecektir. Youtube linki ekleyeceğim. Çocuk kilidi diye geçiyor ama buna da işe yarıyor.
(
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
)

Opera veya brave ile dene.
Teşekkür ederim. Bir çözüm buldum^-^
Bi çözüm buldum. Sizde de böyle sorun ola bilir diye çözümünü ekran görüntüsüyle anlatmaya çalışıcam. 1)İlk olarak ayarlar sekmesinden " diğer güvenlik ayarları" kısmını aratıyoruz. Çıkan kısma tıklıyoruz.

Screenshot_20220701-210001_Settings Suggestions.jpg

2) Açılan pencerede aşağıya indip " Diğer güvenlik ayarları "na tıklıyoruz.
Screenshot_20220701-210506_Settings.jpg

3) Yine aşağı kısma inip " pencereleri sabitle"yi aktif ediyoruz.
Screenshot_20220701-210517_Settings.jpg

4) Ağçtığımız uygulamanın " son kullandığımız uygulamalar" kısmında simgesine basılı tutuyoruz ve küçük pencere açılacak. ( örnek olarak yüklediğim alttaki fotoğrafta chormenin simgesine dokunup basılı tutmuştum)
Screenshot_20220701-211822_One UI Home.jpg

5) son olarak açılan küçük pencerede " bu uygulamayı sabitle "ye tıklıyoruz. Ve kullandığımız uygulamaya giriyoruz.
Screenshot_20220701-210614_One UI Home.jpg

Çocuk kilidinden ( pencere sabitinden) çıkmak için uzun süre çıkma tuşunu basılı tutmanız lazım. Zaten çıkmam istediğinizde ekrana bir yazı gelecektir. Ordan size nasıl çıkacağınız bildirilecektir. Youtube linki ekleyeceğim. Çocuk kilidi diye geçiyor ama buna da işe yarıyor.
(
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
)

Opera veya brave ile dene.
Teşekkür ederim. Bir çözüm buldum^-^

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı