A1 ehliyet alabilir miyim ve A1 ehliyet ile alınabilecek motorlar neler?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu adam geçerli not verdiyse tamamdır usta.
Ayrıca titreşim bence önemli tamamını izlemedim fakat güzel fiyatlarını bilmiyorum yalnız.

Selamlar herkese, ben de bu aileye yeni katıldım. Sizlere sormak istediğim 3-5 sorum olacak. Ben 29.07.2004 tarihinde doğdum ve motor almak istiyorum. Lütfen çocuk muamelesi yapmayın, neyin ne olduğunun farkında olacak bir yaştayım. Ben 29.07.2020 tarihinde motor ehliyeti için başvurabilir miyim ve ben manuel ehliyeti alsam otomatik motor kullanabilir miyim? Bir de bu A1 ehliyeti için önerdiğiniz güzel motorlar var mı? Otomatik olmasını öneriyorum, otomatik de olur manuel de ama benim tercihim otomatik. Saygılarımla, şimdiden cevap verenlere teşekkür ederim <3.

Motordan önce ekipmanlarınız tam mı kaliteli mi onları ihmal etmeyin.

Ben kendime 125 kt düşündüm ama motorla oynama yapacağım kronik sorunları çözmekten o yüzden onu söylemiyorum. En çok YBR 125 gibi motorlar önerilir. Bütçenizi yazarsanız daha iyi öneri yaparız.

Bütçe 15 çıkabilirim maksimum

Ekipmanları alacağım onlar sorun değil.

Ekipmanları alacağım onlar sorun değil.

(Bütçe yazıyormuş görmemişim pardon) CBR 125 en mantıklı seçim olur bence o zaman. Ayrıca bence mavi beyaz gibi olanını alın. En yakışıklı o geliyor bana ya da parlak siyah. Ama en güzel tercihi bayiileri dolaşıp motorları test ederek, inceleyerek yaparsınız. Benden tavsiye.

Mondial drift MH 125 olması lazım ehliyetiniz bununla uyumlu ama CR1'i bilmiyorum oda 14 beygirden fazla değildir tahminimce :)

Drift'e olmaz. Drift ruhsata 135 cc olarak geçiyor. Ya arkadaş kaldırsalar su CC sınırını zaten o kilovatta (sınır kilovatı) o güçte en yüksek CC 180 190. saçmalığın daniskası!

Son düzenleme:
Bir şey değil. Forumda yenisin gördüğüm kadarıyla. Teşekkür yerine 'Beğen' butonunu kullanmanız gerekiyor. Ceza alabilirsin :)
Dostum hayırdır ? kim beğen butonunu kullanmadığı için ceza almış ? 2. si senin gibi insanlar bu forumu kirletiyor tek amacın beğeni kısmında yazan değerin artması. Bugün yanlışlıkla tüm beğenilerin silinse bir daha foruma girmezsin bile. Hayatı şov için yaşama kendine çeki düzen vermeni öneririm

Dostum hayırdır ? kim beğen butonunu kullanmadığı için ceza almış ? 2. si senin gibi insanlar bu forumu kirletiyor tek amacın beğeni kısmında yazan değerin artması. Bugün yanlışlıkla tüm beğenilerin silinse bir daha foruma girmezsin bile. Hayatı şov için yaşama kendine çeki düzen vermeni öneririm
Ne diyorsun sen ? Sana mı kaldı benim ne yazacağım. Forum kurallarını oku. Asıl teşekkür ederim gibi gereksiz yazılar forumu kirlettiği için kural 6 Yı koydular. Hayatım ile ilgili tavsiye isteyen olmadı senin gibi boş birisinin tavsiyesine de uyacağımı hiç sanmıyorum.

Dostum hayırdır? Kim beğen butonunu kullanmadığı için ceza almış? 2. si senin gibi insanlar bu forumu kirletiyor tek amacın beğeni kısmında yazan değerin artması. Bugün yanlışlıkla tüm beğenilerin silinse bir daha foruma girmezsin bile. Hayatı şov için yaşama kendine çeki düzen vermeni öneririm.

Arkadaşım kapak yapacağım diye saçma salak şeyler yamışsın git önce bir kuralları oku ondan sonra laf yap boşsun boş.

Yeni konular

Geri
Yukarı